Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16

3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16
3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16

Wszechstronne ploter portalowy typu FOX 16 jest wyposażone w potrójną głowicę. Dzięki podwójnej głowicy noży oscylacyjnych oraz elektrowrzeciono frezarskie o dużej mocy możliwy jest teraz rozkrój dowolnych arkuszy winylu, skóry i pianek aż po naturalne drewno, akryl i metale nieżelazne o grubości do 20 centymetrów w opcji. Wydajnościowe ulepszenia zastoso3wane na głowicach narzędziowych, gwarantują szybkie i precyzyjne cięcie obrabianego materiału. W pełni automatyczne urządzenie do wymiany narzędzi optymalizuje wydajność we wszystkich operacjach obróbki wykończeniowej. Na wyposażeniu maszyny serwosilniki najnowszej generacji i układy napędowe z listwą helikalną do realizacji precyzyjnych posuwów.

Głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi
Głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi Torino 4

Ploter Frezujący Fox 16 włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Tecnology oferuje kompleksowe rozwiązanie do cięcia i rozkroju różnych materiałów, Na wyposażeniu maszyny głowice do oscylujących narzędzi wielofunkcyjnych o napędzie pneumatycznym i elektrycznym. Obrabiarki CNC, Plotery Frezujące | Fabryka Maszyn CNC. Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16.

Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16
Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16

Głowica oscylacyjna z nożem oscylacyjnym Torino do maszyn CNC produkcji Cosmec Tecnology, idealnie nadaje się do precyzyjnego cięcia skóry, tektury, korka i pianek o dużej grubości. Głowica oscylacyjna poszerza znacznie funkcjonalność maszyn CNC na wyposażeniu twojego zakładu. Do szybkiego cięcia materiałów miękkich typu karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe niezbędna jest wymienna głowica najszybszym prędkości.

Głowica z nożem oscylacyjny oraz piórem do pisania na materiale
Głowica z nożem oscylacyjny oraz piórem do pisania na obrabianym materiale

Głowica oscylacyjna z napędem pneumatycznym o wysokiej częstotliwości oscylacji 16.000/min., przeznaczoną do bardzo szybkiego cięcia materiałów miękkich takich jak karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.