Plotery frezujące CNC

3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16

3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16
3 osiowy Ploter Frezujący z głowicą oscylacyjną FOX 16

Wszechstronne ploter frezujący o konstrukcji portalowej typu FOX 16 jest wyposażone w potrójną głowicę. Dzięki podwójnej głowicy noży oscylacyjnych oraz elektrowrzeciono frezarskie o dużej mocy możliwy jest teraz rozkrój dowolnych arkuszy winylu, skóry i pianek aż po naturalne drewno, akryl i metale nieżelazne o grubości do 20 centymetrów w opcji.

Poziome centrum obróbkowe CNC z nożem do wykrawania kształtów w tworzywach sztucznych.

Głowica oscylacyjna poszerza funkcjonalność ploterów frezujących CNC. Wydajnościowe ulepszenia zastosowane na głowicach narzędziowych, gwarantują szybkie i precyzyjne cięcie obrabianego materiału. W pełni automatyczne urządzenie do wymiany narzędzi optymalizuje wydajność we wszystkich operacjach obróbki wykończeniowej. Na wyposażeniu maszyny serwosilniki najnowszej generacji i układy napędowe z listwą helikalną do realizacji precyzyjnych posuwów.

Głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi
Głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi Torino 4

Głowica oscylacyjna poszerza funkcjonalność ploterów frezujących CNC. Ploter Frezujący Fox 16 włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Tecnology oferuje kompleksowe rozwiązanie do cięcia i rozkroju różnych materiałów, Na wyposażeniu maszyny głowice do oscylujących narzędzi wielofunkcyjnych o napędzie pneumatycznym i elektrycznym. Obrabiarki CNC, Plotery Frezujące | Fabryka Maszyn CNC. Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16.

Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16
Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 16

Głowica oscylacyjna z nożem oscylacyjnym Torino do maszyn CNC produkcji Cosmec Tecnology, idealnie nadaje się do cięcia i rozkroju kompozytów. Ponadto idealnie rozcina elementy ze skóry, tektury, korka i pianek o dużej grubości. Głowica oscylacyjna poszerza znacznie funkcjonalność maszyn CNC na wyposażeniu twojego zakładu. Do szybkiego cięcia materiałów miękkich typu karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe niezbędna jest wymienna głowica najszybszym prędkości.

Głowica z nożem oscylacyjny oraz piórem do pisania na materiale
Głowica z nożem oscylacyjny oraz piórem do pisania na obrabianym materiale

Głowica oscylacyjna z napędem pneumatycznym o wysokiej częstotliwości oscylacji 16.000/min., przeznaczoną do bardzo szybkiego cięcia materiałów miękkich takich jak karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe.