Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

3-osiowe centrum obróbkowe profili z aluminium i stali ADE CNC 450

3 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium ADE
3 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium ADE

Przeznaczenie produkcyjne: 3 + 1 osiowe centrum tnąco – obróbcze ADE do profili z aluminium z tarczą piły do cięcia pod kątem prostym kształtowników. Średnica tarczy piły Ø 450 mm. Oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90° bez wyrwań. Frezowanie krzywoliniowe w trzech osiach profili z aluminium pod zawiasy i kieszeń zamka. 3 w 1 – wiercenie, frezowanie gwintu, cięcie oddolne profili z aluminium. Jeszcze większa wydajność pojedynczej maszyny na drodze automatyzacja procesów produkcyjnych w Twoim zakładzie

Centrum obróbczo – tnące ADE 450 CNC to 3 osie + 1 oś dodatkowa
Centrum obróbczo – tnące ADE 450 CNC to 3 osie + 1 oś dodatkowa

Centrum obróbkowe jest wyposażone w:

 • Agregat frezarsko-gwintujący ze stałym wrzecionem o mocy 8 kW marki S1 HITECO
 • Średnica ostrza tarczy piły Ø 450 mm. do cięcia oddolnego pod kątem 90°
 • Narzędzie systemu smarowania przez sterowanie elektroniczne
 • System bezpieczeństwa obwodowego z kabiną
 • CNC do sterowania osiami pracy maszyny.
 • Kolorowy panel operatorski z 17-calowym monitorem, dysk twardy SSD, porty USB nr 1, mysz, klawiatura USB, standardy języka programowania ISO.
  Deska rozdzielcza pulpitu sterowania pracą maszyny została umieszczona z boku po prawej stronie maszyny
  przystosowana do wszystkich poleceń operacyjnych dla prawidłowej pracy, panel operatora, sterowanie awaryjne. Moc silnika ostrza tarczy piły 2,2 kW. Opcjonalnie: 3.0 kW
  Zestaw narzędzi. Popychacz pozycjonujący profil do systemu odzyskiwania o bsługiwany przez silnik bezszczotkowy. Rozładunek przenośnika rolkowego z rolkami wolnymi. Przenośnik rolkowy załadunkowy 4 metry wyposażony w nieruchome rolki i zmotoryzowane zaciski. Przygotowane otworu pod odciąg na wióry.
Średnica ostrza tarczy piły Ø 450 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 450 mm. do cięcia pod kątem 90°

Automatyzacja procesów produkcyjnych na 3-osiowej obrabiarce do frezowania, wiercenia i gwitowania aluminium. Zaawansowana technologicznie frezarka do obróbki w 3-osiach profili stalowych i aluminium. Włoski producent maszyn sterowanych numerycznie CNC Italmac – Industrial Solution & Innovation. Szybka obróbka profili z aluminium na niezawodnym centrum Tnącym i Obróbczym. Wieloletnie doświadczenie w automatyzacji produkcji przy obrabianiu profili z aluminium i stali. Idealna maszyna do profesjonalnej obróbki profili stolarki otworowej: okna, drzwi, lekkie konstrukcje przemysłowe, zabudowy samochodów, do zabudowy aut dostawczych, wozów strażackich, karetek pogotowia. Automatyzacja obróbki profili Alu / PCV i stal.

Automatyzacja procesów technologicznych dzięki centrum tnąco - obróbczym CNC Ade 450
Automatyzacja procesów technologicznych dzięki centrum tnąco – obróbczym CNC Ade 450

Produkcja na centrum tnąco – obróbczym do profili alu przy projektowaniu procesu technologicznego, dzięki 3-osiowym centrum tnąco obróbczym CNC o strukturze monoblokowej model ADE 450 CNC.

Oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°
Centrum tnąco obróbcze cnc 3-osiowe aluminium CNC Ade Oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.