Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

3-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową CNC FOX 16

3-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową FOX 16 CNC
3-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową FOX 16 CNC

3-osiowa Frezarka CNC FOX 16 to poziome centrum obróbcze idealne do frezowania płyty z aluminium i płyt z kompozytów różnego przeznaczenia. Portalowe centrum obróbcze CNC FOX 16 | COSMEC TECHNOLOGY gwarantuje automatyzację w obróbce 3-osiowej z możliwością poszerzania zakresu roboczego do 4 osi. Sterowane numerycznie maszyny do nestingu umożliwiają zoptymalizowaną produkcję pod względem ilości i dokładności wykonania obrobionych elementów.

Centrum frezujące FOX 16 S na wyposażeniu z głowicą do cięcia i rozkroju
Centrum frezujące FOX 16 S na wyposażeniu z głowicą do cięcia i rozkroju

Centrum obróbkowe FOX 16 posiada na swoim wyposażeniu oś wektorowa interpolowania przestrzennego. Sterowanie precyzyjnie i automatycznie obliczy serię bardzo małych pojedynczych przesunięć osi, utrzymując narzędzie jak najbliżej zaprogramowanej ścieżki liniowej. Gwarancja zupełnej swobody w obróbce złożonej geometrii elementów z tworzyw sztucznych. Poprzesz brak ograniczeń roboczych w ustawieniu pracy głowic maszyny możliwa jest wyższa jakość produkcji i osiągnięcie dużej powtarzalności. Obrót głowicy o 360° za pomocą sterowanej cyfrowo interpolującej osi wektorowo pomaga osiągnięcie perfekcji w trakcie pozycjonowania głowic przekładni kątowej na stole roboczym w osiach X-Y.

Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13
Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13

Konstrukcja nośna portalu centrum obróbczego FOX porusza się dzięki perfekcyjnemu działaniu podwójnego napędu bocznego maszyny. Podwójny napęd boczny portalu jest kontrolowane przez dynamiczne sterowanie. Idealne rozwiązanie dedykowane dla przemysłu zorientowanego na przetwórstwo tworzyw sztucznych i materiałów różnego przeznaczenia.

Elektrowrzeciono frezarki Fox 16 moc 13,2 kW - ISO 30 Specjalny moduł frezujący
FOX S 16_4 NC 1432 WS elektrowrzeciono frezarki Fox 16 moc 13,2 kW – ISO 30 Specjalny moduł frezujący

Portalowe centrum obróbcze CNC – FOX 16 | COSMEC TECHNOLOGY. Maszyna gwarantuje najwyższą jakość obróbki złożonych elementów o najwyższym stopniu trudności. Roboczy blat z utwardzanego kompozytu żywicznego charakteryzuje się idealną płaskością. Dzięki temu, jest możliwa najwyższa precyzja mocowania i precyzyjna obróbka w zaawansowanym nestingu.

Pozioma frezarka 3-osiowa FOX 16 do obróbki płyt z aluminium i kompozytów
Pozioma frezarka 3-osiowa CNC FOX 16 do obróbki płyt z aluminium i kompozytów – nesting.

Pozioma frezarka 3-osiowa FOX 16 do maszynowej obróbki płyt z aluminium i kompozytów. Na obrabiarce możliwy jest nesting płyt. Zaawansowane technologicznie maszyna umożliwia wygodne sterowanie procesem obróbki. Znakomite centrum obróbkowe do rozkroju, frezowania i wiercenia płyt. Centrum obróbcze sterowane numerycznie o wysokiej sztywności konstrukcji korpusu maszyny. Dzięki szerokiej gamie uniwersalnych głowic roboczych możliwa jest najwyższy poziom wydajności i precyzji obrabianych elementów. Maszyny COSMEC TECHNOLOGY zawsze są dostosowane do wymagań klienta.