Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

3-osiowa obrabiarka profili z aluminium PCV i stali CNC Ares

3-osiowa obrabiarka profili z aluminium, PCV i stali CNC Ares
3-osiowa obrabiarka profili z aluminium, PCV i stali CNC Ares

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z lekkich stopów stali. Niezawodna frezarka do aluminium, na zaledwie 6m² powierchni zakładu produkcyjnego, obrabia złożone kształty profili z alu i stali cienkościennej.

3 osiowe centrum obróbcze CNC do obróbki maszynowej profili z aluminium ARES 3.0

Układ sterowania frezarki 3 osiowej umożliwia proces produkcji wymagający specjalnych ustawień głowic. Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych. Obróbka profili okienno – drzwiowych boczna i czołowa. Uniwersalna frezarka 3 osiowa. Opcjonalny 2-stanowiskowy dodatkowy magazyn narzędziowy do mocowania dużych frezów obróbczych profile.

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukci przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali.
Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali

Łatwe w obsłudze oprogramowanie przyspieszające przetwarzanie. Kabina, wymiana narzędzi, automatyczne zaciski i standardowe narzędzia już w zestawie. Wszechstronne i kompletne 3-osiowa obrabiarka CNC. Automatyczne centrum obróbcze profili okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe. Maszyna posiada na wyposażeniu duży 8-pozycyjny magazynek, z możliwością wyposażenia w 2 dodatkowe stanowiska do przechowywania nawet dużych frezów. Centrum obróbkowe profili alu ARES jest w pełni opcjonalny, wyposażony w kabinę, zmieniacz narzędzi, automatyczne zaciski i standardowe narzędzia. Ergonomiczny panel sterowania zajmuje niewiele miejsca, podobnie jak cała maszyna, która na zaledwie 6 m² pozwala na realizację nawet skomplikowanych procesów. ARES dzięki specjalnemu kołnierzowi pozwala na wstawienie regulowanych głowic kątowych do obróbki bocznej, a na życzenie również może zostać zmodyfikowany do frontalnej obróbki profili. Te cechy sprawiają, że ARES jest maszyną wszechstronną i bezpiecznym wyborem dla tych, którzy potrzebują wysoce produktywnego, ale jednocześnie łatwego w obsłudze centrum obróbczego CNC do obróbki aluminium i stali cienkościennej.

Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych
Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych

SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Model 3.0 Wymiary (mm): 4600 x 1675 x 2260
Waga 1.800 kg. Moc wrzeciona elektrycznego 4 kW.
N. odniesienia zera 2 (instrukcja)
N. zaciski standardowe 4
Przechowywanie narzędzi 8-pozycyjny uchwyt na narzędzia.
Oś X: 3.450 mm.
Oś Y: 600 mm.
Oś Z: 265 mm.
Prędkość osi X 60 m / min Y 60 m / min Z 15 m / min

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.