Centrum obróbkowe CNC

3-osiowa obrabiarka profili z aluminium PCV i stali CNC Ares

3-osiowa obrabiarka profili z aluminium, PCV i stali CNC Ares
3-osiowa obrabiarka profili z aluminium, PCV i stali CNC Ares

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z lekkich stopów stali. Niezawodna frezarka do aluminium, na zaledwie 6m² powierchni zakładu produkcyjnego, obrabia złożone kształty profili z alu i stali cienkościennej.

3 osiowe centrum obróbcze CNC do obróbki maszynowej profili z aluminium ARES 3.0

Układ sterowania frezarki 3 osiowej umożliwia proces produkcji wymagający specjalnych ustawień głowic. Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych. Obróbka profili okienno – drzwiowych boczna i czołowa. Uniwersalna frezarka 3 osiowa. Opcjonalny 2-stanowiskowy dodatkowy magazyn narzędziowy do mocowania dużych frezów obróbczych profile.

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukci przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali.
Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali

Łatwe w obsłudze oprogramowanie przyspieszające przetwarzanie. Kabina, wymiana narzędzi, automatyczne zaciski i standardowe narzędzia już w zestawie. Wszechstronne i kompletne 3-osiowa obrabiarka CNC. Automatyczne centrum obróbcze profili okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe. Maszyna posiada na wyposażeniu duży 8-pozycyjny magazynek, z możliwością wyposażenia w 2 dodatkowe stanowiska do przechowywania nawet dużych frezów. Centrum obróbkowe profili alu ARES jest w pełni opcjonalny, wyposażony w kabinę, zmieniacz narzędzi, automatyczne zaciski i standardowe narzędzia. Ergonomiczny panel sterowania zajmuje niewiele miejsca, podobnie jak cała maszyna, która na zaledwie 6 m² pozwala na realizację nawet skomplikowanych procesów. ARES dzięki specjalnemu kołnierzowi pozwala na wstawienie regulowanych głowic kątowych do obróbki bocznej, a na życzenie również może zostać zmodyfikowany do frontalnej obróbki profili. Te cechy sprawiają, że ARES jest maszyną wszechstronną i bezpiecznym wyborem dla tych, którzy potrzebują wysoce produktywnego, ale jednocześnie łatwego w obsłudze centrum obróbczego CNC do obróbki aluminium i stali cienkościennej.

Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych
Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych

SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Model 3.0 Wymiary (mm): 4600 x 1675 x 2260
Waga 1.800 kg. Moc wrzeciona elektrycznego 4 kW.
N. odniesienia zera 2 (instrukcja)
N. zaciski standardowe 4
Przechowywanie narzędzi 8-pozycyjny uchwyt na narzędzia.
Oś X: 3.450 mm.
Oś Y: 600 mm.
Oś Z: 265 mm.
Prędkość osi X 60 m / min Y 60 m / min Z 15 m / min