Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

3-osiowa frezarka do obróbki aluminiowych płyt Alucobond PWI Poseidone

Frezujący ploter CNC PWI Poseidone włoskiej fabryki maszyn  Italmac – Industrial Solution & Innovation
Frezujący ploter CNC PWI Poseidone włoskiej fabryki maszyn Italmac – Industrial Solution & Innovation

Plotery frezujące do cięcia, rozkroju, formatowania oraz frezowania krzywoliniowego płyt z aluminium i płyt warstwowych z kompozytów typu Alucobond.

Poziome centrum obróbkowe CNC do płyt z aluminium PWI Italmac.

Zaawansowane technologicznie maszyny przemysłowe do obróbki CNC płyt aluminiowych włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Italmac. Ploter frezujący CNC do obróbki płyt z aluminium na blacie stołu z podciśnieniem. Skonfigurowana w ten sposób maszyna z mostem nośnym z magazynem automatycznej wymiany narzędzi + głowica ostrze tarczy piły. Takie ustawienie to gwarancja ekstremalnej precyzji i niezawodności pracy poziomego centrum obróbczego CNC.

Uniwersalny ploter CNC do cięcia, rozkroju, frezowania i wiercenia aluminium
Uniwersalny ploter CNC do cięcia, rozkroju, frezowania i wiercenia aluminium

Frezarka 3 osiowa CNC ploter do rozkroju płyt z aluminium i płyt kompozytowych typu Alucobond, Dibond, Reynobord. Solidny ploter poziomy CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju płyt z aluminium, płyt warstwowych kompozytowych. Producent: Itamac – Industrial Solution & Innovation światowy producent Ploterów Frezujących sterowanych numerycznie.

3-osiowe centrum CNC do obróbki tworzyw sztucznych i aluminium PWI Poseidone CNC
3-osiowe centrum CNC do obróbki tworzyw sztucznych i aluminium PWI Poseidone CNC

Frezarka 3 osiowa do wydajnej obróbki płyt z aluminium. Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC do obróbki modeli. W ofercie wiele dedykowanych głowic, które gwarantują specjalistyczne wykorzystanie maszyny bez narażania utraty wydajności produkcji. Solidna konstrukcja portalu mobilnego najwyższej klasy posuwu i precyzji pozycjonowania narzędzi.

Ploter frezujący aluminium PWI - 1000 CNC
Ploter frezujący aluminium PWI – 1000 CNC
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.