Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

3-osiowa frezarka do obróbki aluminiowych płyt Alucobond PWI Poseidone

Frezujący ploter CNC PWI Poseidone włoskiej fabryki maszyn  Italmac – Industrial Solution & Innovation
Frezujący ploter CNC PWI Poseidone włoskiej fabryki maszyn Italmac – Industrial Solution & Innovation

Plotery frezujące do cięcia, rozkroju, formatowania oraz frezowania krzywoliniowego płyt z aluminium i płyt warstwowych z kompozytów typu Alucobond.

Poziome centrum obróbkowe CNC do płyt z aluminium PWI Italmac.

Zaawansowane technologicznie maszyny przemysłowe do obróbki CNC płyt aluminiowych włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Italmac. Ploter frezujący CNC do obróbki płyt z aluminium na blacie stołu z podciśnieniem. Skonfigurowana w ten sposób maszyna z mostem nośnym z magazynem automatycznej wymiany narzędzi + głowica ostrze tarczy piły. Takie ustawienie to gwarancja ekstremalnej precyzji i niezawodności pracy poziomego centrum obróbczego CNC.

Uniwersalny ploter CNC do cięcia, rozkroju, frezowania i wiercenia aluminium
Uniwersalny ploter CNC do cięcia, rozkroju, frezowania i wiercenia aluminium

Frezarka 3 osiowa CNC ploter do rozkroju płyt z aluminium i płyt kompozytowych typu Alucobond, Dibond, Reynobord. Solidny ploter poziomy CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju płyt z aluminium, płyt warstwowych kompozytowych. Producent: Itamac – Industrial Solution & Innovation światowy producent Ploterów Frezujących sterowanych numerycznie.

3-osiowe centrum CNC do obróbki tworzyw sztucznych i aluminium PWI Poseidone CNC
3-osiowe centrum CNC do obróbki tworzyw sztucznych i aluminium PWI Poseidone CNC

Frezarka 3 osiowa do wydajnej obróbki płyt z aluminium. Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC do obróbki modeli. W ofercie wiele dedykowanych głowic, które gwarantują specjalistyczne wykorzystanie maszyny bez narażania utraty wydajności produkcji. Solidna konstrukcja portalu mobilnego najwyższej klasy posuwu i precyzji pozycjonowania narzędzi.

Ploter frezujący aluminium PWI - 1000 CNC
Ploter frezujący aluminium PWI – 1000 CNC