Maszyny CNC do produkcji FOOD TRUCK

Centrum obróbkowe 5 osiowe CONQUEST 715 CNC włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology
Centrum obróbkowe 5 osiowe CONQUEST 715 CNC włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology

CNC do produkcji FOOD TRUCK to innowacyjne frezarki poziome CNC do obróbki maszynowej elementów konstrukcyjnych i wyposażenia stosowane pod zabudowy aut, karetek pogotowia, wozów straży pożarnych. Najwyższa wydajność obróbki w przystępnej cenie. Centrum obróbkowe CONQUEST 715 posiada na wyposażeniu dedykowane oprogramowanie pod produkcję elementów zabudowy przyczep, nadwozi specjalnych, food trucków. Doskonała niezawodność. Do dyspozycji użytkownika biblioteka szablonów dla firm, które wykonują zabudowy pod indywidualne zamówienia. W ofercie Cosmec sprawdzone szablony standardowe stosowane w całej Europie.

Akcesoria do precyzyjnego pozycjonowanie i mocowanie obrabianego elementu
Akcesoria do precyzyjnego pozycjonowanie i mocowanie obrabianego elementu

Specjalne urządzenie pozycjonowania i mocowania obrabianego elementu na centrum obróbkowym Conquest 715. Innowacyjne metody mocowania przedmiotów obrabianych: pozycjonowanie i docisk panelu obrabianego. Kluczowe znaczenia dla właściwej obróbki. Mocowania przedmiotów obrabianych na obrabiarkach sterowanych numerycznie włoskiej fabryki Cosmec Technology posiadają na wyposażeniu akcesoria do pozycjonowania, mocowania i docisku obrabianego elementu na blacie stołu roboczego maszyny. Ponadto karuzelowy magazynek -12 pozycyjny karuzelowy magazynek automatycznej wymiany narzędzi na kolumnie portalu.

Uniwersalny agregat kątowy tnąco-frezujący + 12 miejscowy magazyn wymienny narzędzi
Uniwersalny agregat kątowy tnąco-frezujący + 12 miejscowy magazyn wymiany narzędzi

CONQUEST 715 jest dostosowany do specjalnych wymogów obróbki. Na wyposażeniu centrum obróbczego CONQUEST 715 wysuwane pionowe trzpienie bazujące, niezależnie sterowane, pionowe trzpienie bazujące wysuwane i chowane pneumatycznie, pionowe trzpienie bazujące do pozycjonowania obrabianych elementów na stole. Uniwersalny agregat kątowy tnąco-frezujący, wymienny, który umożliwia frezowanie elementu z każdej strony oraz cięcie przy pomocy piły.

Podnośnik do Załadunku i Rozładunku obrabianych płyt
Podnośnik do Załadunku i Rozładunku obrabianych płyt

Stół Roboczy Hybrydowy Podciśnieniowy do obróbki maszynowej CNC posiada rastrowy stół podciśnieniowy do obrabiarek CNC oraz podnośnik Próżniowy do Załadunku i Rozładunku obrabianych płyt z tworzyw sztucznych oraz płyt warstwowych.

Blat stołu roboczego pod obróbkę elementów wyposażenia Food Trucków
Blat stołu roboczego pod obróbkę elementów wyposażenia Food Trucków

Stół roboczy: Stół ryflowany z bakelitu typu sandwich, z wyjściami próżniowymi co 50 mm. Specjalny magazyn próżniowy (wewnętrzna poduszka) w środku stołu roboczego. Próżnia dynamiczna z 8 obszarami próżni, zarządzana przez CNC. Pompy próżniowe 4 x 300 m3/h. Stół próżniowy z poduszką powietrzną podczas załadunku i rozładunku. Szt. 2 x specjalne pompy z poduszką powietrzną.

Specjalistyczny stół roboczy do obróbki elementów konstrukcyjnych FODD TRUCK
Specjalistyczny stół roboczy do obróbki elementów konstrukcyjnych i wyposażenia aut FOOD TRUCK

Możliwość mocowania na stole roboczym centrum obróbkowego elementów o regularnych lub nieregularnych kształtach. Dzięki próżniowym mocowaniu jest możliwe wykonywania otworów przelotowych i rozkroju. Jest ponadto możliwość obróbka elementów o szczelnej lub przepuszczalnej powierzchni i mocowanie elementów z otworami przelotowymi lub bez mocowanie drewna, tworzyw sztucznych, metali, kartonów, filcu, skóry itp. Dzięki obrabiarce Cosmec Technology jest możliwa profesjonalna produkcja elementów konstrukcyjnych i wyposażenia aut typu: Food trucki, ciężarówki, kampery, karetki pogotowia, pojazdy wojskowe, łodzie, samochody kempingowe i pojazdy rekreacyjne.