Giętarka do rur i profili CR70 firmy Clomea 3D

Giętarka do profili
Giętarka do profili zamkniętych – Giętarka trójrolkowa do rur i profili CR 70 Clomea 3D

Giętarka do rur i profili CR70 firmy Clomea 3D to wysokowydajna hydrauliczna giętarka do profili metalowych i plastikowych PCV. Korpus maszyny do wyginania profili i rur wykonano z żeliwa, koła zębate ze stali hartowanej i trzy wały napędowe ze stali hartowanej i rektyfikowanej, zamontowane na łożyskach stożkowych i sterowane motoreduktorem. Maszynę można wyposażyć w różne rozwiązania sterujące, aby umożliwić jak najlepsze zarządzanie tworzoną geometrią. Wzrost krzywizny wynika z ruchu dwóch wałów bocznych, obsługiwanych przez cylindry hydrauliczne. Maszyna do gięcia jest wyposażona w niezależne boczne walce prostujące i przystosowana do dowolnego osprzętu uzupełniającego. Pulpit sterowniczy, zainstalowany na konsoli wyposażonej w kółka i oddzielony od maszyny, jest zasilany niskim napięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Technologia gięcia profili okienno – drzwiowych – gięcie Łuków profili z PCV i ALU na najwyższym światowym poziomie.

Giętarka trójrolkowa do rur i profili
Włoski Producent Maszyn Clomea 3D – Giętarka do profili PVC

W ofercie sprzedaży najnowsza generacji giętarek, a wraz z nimi oryginalna technologia gięcia profili PVC poparta doświadczeniem sięgającym lat 60-tych XX wieku. Giętarka do profili z tworzywa sztucznego na najwyższym światowym poziomie. Trójrolkowa giętarka CLOMEA 3D gwarantuje gięcie łuków w większości systemów okiennych PCV i ALU. Dzięki zaangażowaniu techników zaplecza technologicznego fabryki giętarek, możliwe jest samodzielne wykonanie oprzyrządowania pod gięcie na różne promienie wygięcia. W ten sposób, jesteśmy w stanie wprowadzić usługę gięcia w całkowicie nowym systemie okiennym.

Giętarka do profili zamkniętych
Giętarka do profili zamkniętych model CR70 CN33

W ofercie sprzedaży najnowsza generacji giętarek, a wraz z nimi oryginalna technologia gięcia profili PVC poparta doświadczeniem sięgającym lat 60-tych XX wieku. Giętarka Cr70 CLOMEA 3D gwarantuje gięcie łuków w większości systemów okiennych. Dzięki zaangażowaniu techników zaplecza technologicznego fabryki giętarek, możliwe jest w krótki czasie, wykonanie oprzyrządowania pod gięcie na różne promienie wygięcia. Jesteśmy w stanie wprowadzić usługę gięcia w całkowicie nowym systemie okiennym.