Centrum obróbkowe profili z aluminium i stali w 4 osiach ERMES CNC

Programowanie ustawień pracy głowicy frezującej w 4 osiach Ermes CNC
Programowanie ustawień pracy głowicy frezującej w 4 osiach Ermes CNC

4 osiowe frezerskie centrum obróbcze CNC do profili aluminium, stali i tworzyw sztucznych. Sterowana numerycznie maszyna zaprojektowane do wydajnej obróbki profili aluminiowych i ze stali w trybie automatycznego frezowania, wiercenia i gwintowania.

Płynna obróbka profili i rur alu / stal odbywa się z zastosowaniem wszystkich narzędzi w przedziale kątowym od 0° – 180°.

Obrabianie profili z alu - Oprogramowanie CAM - programowanie CNC
Obrabianie profili z alu – Oprogramowanie CAM – programowanie CNC

Osiągi maszyny i zakres obróbki skrawaniem alu: Duży zakres posuwu w osi wzdłużnej X z możliwością zapamiętania przez pamięć operacyjną maszyny położenia profilu alu. dzięki temu jest możliwa obróbka profili znacznie dłuższych niż przewiduje to pole robocze. Automatyczny pomiar długości obrabianego profilu alu / stal/ PCV.

Frezowanie Aluminium i Stali - Perfekcyjna obróbka profili alu w 4 osiach - skrawanie CNC
Frezowanie Aluminium i Stali – Perfekcyjna obróbka profili alu w 4 osiach – skrawanie CNC

Bogate wyposażenie maszyny akacesoria: Na wyposażeniu centrum obróbkowego alu i stali w 4 osiach; automatyczny pomiar długości obrabianego profilu alu / stal/ PCV. Na wyposażeniu stacjonarny magazyn narzędziowy, frezarskie głowice kątowe, uchwyty narzędziowe najwyższej jakości, wytrzymałe uchwyty tulejek zaciskowych, solidne tulejki zaciskowe oraz odporne na ścieranie narzędzia europejskich fabryk.

Automatycznie pozycjonowanie zacisków mocujących obrabiany profil z aluminium
Automatycznie pozycjonowanie zacisków mocujących obrabiany profil z aluminium

Wydajna obróbki profili z aluminium, tworzywa sztucznego i cienkościennych profili stalowych teraz jest możliwa dzięki nowoczesnemu sterowaniu w 4-osiach. Obróbka frezowania, wiercenia i gwintowania odbywa się dzięki niezawodnej pracy inteligentnej techniki sterowania ruchami głowic maszyny. Automatyczne rozpoznawaniu zacisków mocowania obrabianych profili i pozycjonowanie na blacie działa w systemie antykolizyjnym.

Automatyczna obróbka profili aluminiowych, PVC i stalowych na centrum sterowanym w 4 osiach.
Automatyczna obróbka profili aluminiowych, PVC i stalowych na centrum sterowanym w 4 osiach.

Frezowanie Aluminium i Stali na bardzo niskim zużyciu prądu elektrycznego dzięki zastosowaniu inteligentnej techniki sterowania maszyną. Automatyczna zmieniarka narzędzi z 10 miejscami na narzędzia. Dostępny jest magazyn 12-stanowiskowy montowany na żądanie. Najlepsze wyniki obróbki profili możliwe są do osiągnięcia dzięki inteligentnej techniki sterowania zastosowanej w maszynie. Kabina ochronna z bocznymi otworami na obróbke profili dłuższych od wymiarów maszyny. Dzięki zastosowaniu dynamicznych serwonapędów możliwe jest wreszcie szybkie pozycjonowanie zespołu obróbczego z prędkością 60 m/min. Do prawidłowego pozycjonowania profilu maszyna wyposażona jest w dwa solidne ograniczniki referencyjne prawy / lewy.

4-osiowe sterowanie wydajnej obróbki profili aluminiowych, PVC
4-osiowe sterowanie wydajnej obróbki profili aluminiowych, PVC

Atomatyka Przemysłowa w obróbce skrawianie aluminium i stali – Inteligentna Obsługa Maszyn sterowanych numerycznie: Centrum obróbcze profili alu 4-osiowe CNC.

Centrum obróbcze profili alu 4-osiowe ERMES w pracy.
Centrum obróbcze profili alu 4-osiowe ERMES w pracy.

Wydajna obróbka profili z aluminium i stali dzięki dynamicznym serwonapędom i wszechstronnenu systemowi sterowania numerycznego CNC.