Centrum do cięcia, wiercenia i gwintowania profili z aluminium / PCV OCTOPUS TFF 650

Automatyczna piła do cięcia, wiercenia i gwintowania profili z aluminium / PCV OCTOPUS TFF 650
Centrum do cięcia, wiercenia i gwintowania profili z aluminium / PCV OCTOPUS TFF 650

Piła do cięcia profili aluminiowych Ø 650 mm. oddolne cięcia i automatyczne ustawienie kątowe głowicy ostrza tarczy piły. Pełna Automatyzacja Produkcji podczas cięcia profili aluminiowych pod różnym kątem jest gwarantowane dzięki solidnej konstrukcji korpusu maszyny. Maksymalna elastyczność pozycjonowania profili z aluminium i PCV dzięki czterem siłownikom regulowanym na wysokość i szerokość wysięgników. Bezpieczna praca piły w cięciu profili nawet w różnym ustawieniu kątowym.

Cięcie Profili Aluminiowych na automatycznej pile z automatycznym pozycjonowaniem profilu.

Niezawodna praca centrum cięcia i wiercenia profili z aluminium dzięki wydawanym poleceniom z panelu sterowania maszyny. Możliwe jest nawet cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem ostrym i o trudnym kształcie. Cięcie Profili Aluminiowych poprzez precyzyjne zablokowanie ciętego profilu; maszyna gwarantuje cięcie bez wyrwań i odprysków. Możliwość zastosowania wielowrzecionowych głowic do wykonywania wiercenia, pogłębiania i gwintowania. Manualne umiejscowienie pozycji głowic. Predyspozycje pod układ ssący odciągu wiórów z ALU / PCV.

Panel sterowania pracą piły do automatycznego cięcia profili z alu
OCTOPUS TFF Panel sterowania pracą piły do automatycznego cięcia profili z alu

Maszyna gwarantuje precyzyjne cięcie na wymiar profilu aluminiowego. Automatyczne unoszenie głowicy z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 650 mm.
Moc silnika ostrza tarczy piły: 3KW
Prędkość obrotowa: 2800 obr./min
Programowanie stopni kątowego ustawienia głowicy. Przedział kątowy ustawienia od 20° do 160°. Olejowo-pneumatyczny wysuw ostrza tarczy piły od dołu ku górze.

Cięcie Profili Aluminiowych na pile kątowek
OCTOPUS TFF Cięcie Profili Aluminiowych w trybie automatycznego pozycjonowania