5 Osiowe Centrum Obróbcze CNC Pegaso

5 Osiowe Centrum Obróbcze - kompleksowe rozwiązania
5 Osiowe Centrum Obróbcze CNC Pegaso 7 – kompleksowe rozwiązania obróbki profili alu / stal

Centrum obróbcze Pegaso gwarantuje kompleksowe rozwiązania obróbki aluminium pod różnym kątem. 5-osiowe centrum obróbcze do profili z aluminium i stali Pegaso 7.0 CNC produkcji włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Italmac – Industrial Solution & Innovation. Pegaso 7.0 CNC to zintegrowane centrum obróbkowe.

5 osiowe centrum obróbkowe do aluminium i stali Pegaso CNC Italmac

Centrum obróbkowe Pagaso to jest maszyna o niskim zużyciu energii elektrycznej. Centrum obróbkowe posiada najwyższe standardy jakości wykonania. Precyzyjna obróbka skrawaniem profili aluminium / stali jest możliwa dzięki uniwersalnym systemom mocującym, które pozwalają na pracę nawet ze złożonym kształtem obrabianego profilu. Sam proces obróbki złożonych kształtów profili aluminiowych odbywa się dzięki szerokiemu spektrum ustawień uchylnej głowicy piły do cięcia kątowego oraz głowicy frezującej w przedziale kątowym od o do 360 stopni. Maszyna pozycjonuje obrabiany profil, wierci, frezuje, gwintuje oraz tnie pod różnym kątem.

Przykładowa obróbka profila z aluminium na centrum tnąco - obróbczym Pegaso 7.0
Przykładowa obróbka profilu kształtowego z aluminium na centrum tnąco – obróbczym Pegaso 7.0

5 Osiowe Centrum Obróbcze Pegaso 7.0 CNC to precyzyjna maszyna, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali stopów lekkich min. frezowanie krzywoliniowe, cięcie kątowe, wiercenie, gwintowanie pod różnym kątem. Maszyna zapewnia wiercenie i cięcie według optymalizacja procesów, co daje ogromne oszczędności. Wiercenie profili z aluminium i stali cienkościennej nawet w miejscach trudno dostępnych.

Pegaso 7.0 CNC uchylna głowica do freziwania, wiercenie i gwintowania profili kształtowych pod kątem.
Pegaso 7.0 CNC uchylna głowica do frezowania, wiercenia i gwintowania profili kształtowych pod kątem.

Zaawansowane technologicznie centrum obróbkowe Pegaso 7.0 CNC to uniwersalna maszyna do obróbki bardzo złożonych profili kształtowych z aluminium. Nowa koncepcja zacisków umożliwia bez użycia narzędzi nowy sposób regulacji szerokości zacisków mocowania obrabianego kształtownika. To pozwala na wydajną obróbkę szerokich profili z wymogiem dużego zakresu cięcia za jednym mocowaniem. Zaciski są o regulowanej wysokości i szerokości. Dzięki szybkiej wymianie wkładek teraaz jest możliwe optymalne naprężenie obrabianego profilu z alu.

Cięcie pod kątem prostym profili kształtowych z aluminium
Cięcie pod kątem prostym profili kształtowych z aluminium na Centrum Obróbczym Pegaso 7.0 CNC

Optymalne rozwiązanie do wiercenia i cięcia za jednym mocowaniem rur i profili z aluminium i tworzyw PCV. Wiercenie okrągłego otworu w okrągłej rurze dzięki centrum obróbkowego Pegaso CNC. Teraz, jest możliwy szybki i precyzyjny proces wiercenia dzięki elastyczności pracy głowic centrum obróbkowego.
Precyzyjne wiercenie otworów w profilach ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych jest możliwe dzięki nowej gamie zamocowań.

Wiercenie i frezowanie rur z PCV i aluminium na centrum obróbkowym CNC Italmac
Wiercenie i frezowanie rur z PCV i aluminium na centrum obróbkowym CNC Italmac