Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium

5- osiowe centrum obróbcze CNC alu i stali cienkościennej ZEUS

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Frezarka 5-osiowa. Maszynowa obróbka profili z aluminium i stali cienkościennej w 5-osich roboczych szybko i niezawodnie. Precyzja obróbki Elementów z alu, stali i tworzyw sztucznych gwarantuje Technologia CNC fabryki maszyn Italmac. Pięcioosiowa frezarka CNC ZEUS jest przeznaczona do wykonywania obróbek wymagających dużej precyzyji. Bezluzowe przekładnie harmoniczne gwarantują wysoką sztywność pracy przy zachowaniu bardzo dużej wydajności i dynamiki ruchów w trakcie obróbki.

Zeus centrum obróbkowe aluminium i stali cienkościennej CNC
Zeus centrum obróbkowe aluminium i stali cienkościennej CNC

Frezarki CNC firmy Italmac dają gwarancję Najwyższych Standardów Jakości obrabiarek przemysłowych obrabiających profile z alu w 5 osiach. Obrabiarki do metalu, stali, aluminium – profesjonalne centra obróbkowe – Centrum obróbcze CNC profili z aluminium INOX. Uniwersalna 5-osiowa frezarka do wysokowydajnej obróbki, która zapewnia wysoką jakość detali. Frezowanie CNC – Frezowanie aluminium – CNC Frezarka – Italmac Producent Maszyn CNC

Frezowanie CNC centrum obrókowe profili okna - drzwi - fasady z aluminium
Frezowanie CNC centrum obrókowe profili okna – drzwi – fasady z aluminium

5-osiowe centrum obróbcze CNC – Italmac. Maszyna umożliwia symultaniczną interpolację wszystkich osi z rzutowaniem prędkości pracy na czoło narzędzia. Niezawodne Centrum Obróbcze CNC Zeus idealnie obrabia ze wszystkich stron profile do stolarki aluminiowej – 5 osiowe maszyny włoskiej fabryki Italmac daje gwarancje precyzyjnej obróbki profili z aluminium, PCV i profili ze stali p.poż.

Uniwersalna 5-osiowa frezarka CNC – cięcie tarczą piły Ø 500 pod kątem +45°.

Solidne frezarki CNC firmy Italmac to zaawansowane Technologie CNC, które rozwiązują wszystkie kwestie związane z precyzyjnym frezowaniem aluminium, stali, tworzyw sztucznych. Obróbka CNC na maszynie ZEUS obejmuje: Frezowanie CNC Metali i Tworzyw Sztucznych – Frezowanie CNC – Aluminium, Miedzi, Mosiądzu, Stali – Frezowanie CNC | Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych frezowanie-cnc stal -aluminium – mosiądz – tworzywa sztuczne konstrukcyjne.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.