Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Kołczarka ukosowa – czopiarka obwiedniowa CNC Omal

Kołczarka
Kołczarka do osadzania kołków drewnianych Omal DW 500

Ukośnica to frezarka CNC zaprojektowana do wykonywania precyzyjnego ukosowania pod kątem 45° z połączeniem wpuszczanym i czopowym na końcach ramiaków i prowadnic drzwi szafy. Głowica robocza wyposażona jest w dwa wrzeciona elektryczne z napędem bezpośrednim, a maszyna posiada trzy interpolowane osie sterowane przez sterowanie CNC.

Kołczarka ukosowa - czopiarka obwiedniowa CNC Omal

Specjalne oprogramowanie jest skonfigurowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność dla różnych kształtów i rozmiarów profili oraz możliwość zapisywania ustawień i pól roboczych w pliku, który można przywołać ręcznie lub za pomocą kodu kreskowego. Stół roboczy jest podzielony na dwie strefy, aby umożliwić obróbkę wahadłową i szybkie, stałe czasy obróbki. Strefa obróbki ma przeciwstawne lewe i prawe punkty odniesienia dla idealnie skośnych narożników i opcjonalnie ręcznie ustawianą tylną prowadnicę do kontrolowania długości dłużnicy/profilu/ kształtownika/szyny.

Ukośnica frezarka obwiedniowa CNC zaprojektowana do kosowania pod kątem 45°
Frezarka obwiedniowa CNC do ukosowania pod kątem 45°
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.