Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium

5- 6 osiowe centrum obróbcze CNC do aluminium i stali cienkościennej THOR

5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Maszyny CNC do aluminium: centra obróbcze do profili aluminium. Nowoczesne i Niezawodne – Centrum Obróbcze CNC – Producent Maszyn CNC – Italmac – Centrum tnąco-obróbcze Thor ALU – Automatyczne centrum obróbcze profili aluminiowych – Centra Obróbcze CNC 5 osiowe do aluminium, PCV i stali p.poż.

Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU - Maszyny do obróbki aluminium
Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbczego ALU – Maszyny do obróbki aluminium

Bezluzowe przekładnie harmoniczne gwarantują wysoką sztywność pracy przy zachowaniu bardzo dużej wydajności i dynamiki ruchów w trakcie obróbki. Centra obróbcze profili aluminiowych typu THOR gwarantują najwyższą precyzję obróbki. Frezarka CNC do obróbki aluminium, pcv i stal cienkościenna p.poż. Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze do aluminum​, stali i stopów lekkich.

Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali. Thor
Thor Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali.

Niezawodne Centra Tnące i Obróbcze – Uniwersalna 5-osiowa frezarka CNC umożliwia cięcie tarczą piły Ø 500 pod kątem +45°. Maszyny Do Produkcji Okien – Aluminiowe Okna Schüco – 5-osiowe centrum obróbcze CNC do alu, stal – Okna i Drzwi – Centrum obróbcze z 5 osiami obróbki profili THOR posiada ruchomą kolumną idealną dla obróbek elementów z alu, stali i żelaza przemysłu lekkiego i ciężkiego. Jakość i Technologia.

Frezowanie CNC centrum obrókowe profili okna - drzwi - fasady z aluminium - precyzyjna obróbka profili
Frezowanie CNC centrum obróbkowe profili okna – drzwi – fasady z aluminium – precyzyjna obróbka profili z alu

5-osiowe centrum obróbcze CNC – Italmac. Opcjonalnie jednoczesna obróbka w 5 osiach roboczych, która zawiera system bezprzewodowych sond Renishaw.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.