NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Formatowanie, cięcie i frezowanie, Alucobond, Dibond, Reynobond.

Pionowy ploter do frezowania rozkroju i cięcia płyt kompozytowych CNC Alfatec V 500- ST001__12

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec V 500- ST001__12

Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond – Frezarka pionowa do frezowania, cięcia i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie – Płyty kompozytowe Dibond® maszynowa obróbka na pionowym ploterze – Program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju – Ploter CNC do obróbki aluminium 3 osie, 5 osiowe – Pionowy Ploter CNC – Uniwersalny System CNC.

Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa
Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec – Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa – Płyty kompozytowe Dibond® frezowanie i wiercenie – łyty Dibond, Alucobond, Technobond, Reynobond – rozkrój i optymalizacja cięcia – REYNOBOND© – płyta kompozytowa zbudowana z trzech warstw – zewnętrznych aluminiowych oraz wewnętrznej z polietylenu – Płyty aluminiowe na elewacje – Szybka realizacja dzięki maszynowej obróbce – Elewacje z Płyt Kompozytowych – Nowoczesne Elewacje dzięki nowoczesnym metodom obróbki.

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.