Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły pionowe K.G.S

Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt K.G.S. 400 Automat

Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi wzdłużnej X oraz Y KGS-400 -Atomatic
Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi wzdłużnej X oraz Y KGS-400 -Automatic

Piły panelowe do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi poziomej i pionowej | włoskiej fabryki maszyn G.M.C. gwarantują precyzyjny rozkrój bez wyrwań na krawędziach ciętych płyt. Bardzo wydajny, precyzyjny i produktywny. Niewiążące zapytanie. Nowe pilarki posiadają udogodnienia, które znacznie wpływają na podniesienie jakości, precyzji oraz wygody w trakcie cięcia płyt. Jednym z nich jest urządzenie MMS jako suport podpórkowy montowany na blacie pilarki dla najlepszego przylegania ciętej płyty do płaszczyzny dociskowej głowicy ostrza tarczy piły. Piły pionowe formatowa firmy G.M.C. są przystosowane do materiałów, jakie będą obrabiać.

Pionowa piła panelowa z posuwem automatycznym w obu płaszczyznach cięcia i rozkroju płyt.

Piła panelowa pionowa K.G.S. 400A do rozkroju płyt laminowanych i pleksi posiada posuw automatyczny. Aby zautomatyzować proces produkcji w zakładzie należy zaopatrzyć się w uniwersalną piłę pionową G.M.C. z posuwem automatycznym w obu osiach wzdłużnych cięcia płyty. Pionowe formatyzerki G.M.C to profesjonalny sprzęt maszynowy, który charakteryzuje się niezwykłą precyzją. Ponadto maszyny z fabryki G.M.C. wyróżniają się długą żywotnością. Piły formatowe pionowej tej fabryki posiadają niezależny agregat ostrza tarczy piły, tarcza piły podcinaka regulowana na głębokość wyjścia z głowicy, w zależności od rodzaju ciętego materiału oraz monitory umożliwiające kontrolę długości oraz wysokości cięcia.

Cięcie trapezów i rombów na pilarce pionowej  GMC/ K.G.S. 400 A
Cięcie trapezów i rombów na pilarce pionowej GMC/ K.G.S. 400 A

Na tej pilarce jest też możliwy łatwy i wygodny rozkrój płyty PCV (PVC), płyty sandwich, płyty warstwowe z pianki poliuretanowej, xps, pur. Możliwe jest też bardzo precyzyjne, bez wyrwań cięcie płyty z PMMA (pleksi).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.