NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Formatowanie, cięcie i frezowanie, Alucobond, Dibond, Reynobond.

Pionowe Centra Obróbcze CNC – Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC – Alfatec V 300

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt Alfatec V 300 CNC
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt Alfatec V 300 CNC

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt – Alfatec V 300 – Innowacyjne centrum obróbkowe CNC do nestingu płyt. Kompletna obróbka CNC z zastosowaniem agregatu frezarskiego i wiertarski w standardzie.

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt - Alfatec V 300
Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt – Alfatec V 300
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.