Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

PEGASO 7000 cięcie profili Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach

PEGASO 7000/PIŁA Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach
PEGASO 7000 ostrze tarczy piły o średnicy Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach

Centrum obróbcze PEGASO 7000 5 osi jest przeznaczone do wykonywania operacji frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia prętów lub kawałków aluminium, PVC, stopów lekkich oraz ze stali. Maszyna jest instalowana w wersji dwustrefowej, do pracy w dwóch obszarach roboczych. Maszyna do obróbki alu działa w 5 osiach sterowanych CNC. Możliwość pracy aż z 5 stron profilu. Taka jest możliwość obróbki powierzchni.
FREZOWANIE-CIĘCIE-PROFILE ALUMINIUM-PCV-P.POŻ

Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium
PEGASO CNC Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.