NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Formatowanie, cięcie i frezowanie, Alucobond, Dibond, Reynobond.

Centrum Obróbcze CNC, Frezowanie 5 Osiowe Aluminium -Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC

Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji.

Centrum Obróbcze CNC Conquest 715, Frezowanie 5 Osiowe Aluminium.
Centrum Obróbcze CNC Conquest 715, Frezowanie 5 Osiowe Aluminium.

Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji.

Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC
Frezarka CNC z głowicą piły do cięcia i rozkroju płyty. Idealne frezowanie krzywoliniowe wraz z bocznym frezowaniem pod kieszeń zamka.

Obróbka płyty na elewację Alucobond® Centrum obróbcze. Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC. Pozioma frezująca – frezarka 5-osiowe poziome centra obróbkowe do obróbki maszynowej płyt elewacyjnych typu Alucobond, Reynobond, Dibond. Szybkie formatowanie płyt dzięki głowicy z tarcza piły do cięcia i rozkroju pod kątem 0° – 90°. Na wyposażeniu centrum obróbkowego ostrze piły z frezem do rowkowania płyt z rdzeniem kompozytowym. Podcinak w głowicy piły obrót głowicy w przedziale kątowym 0° – 90°.

Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® » prawidłowa obróbka płyty elewacyjnej.
Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® » prawidłowa obróbka płyty elewacyjnej.

Centrum Obróbcze CNC do płyt komopozytowych wkładem mineralnym. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Profesjonalna frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.