Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły pionowe K.G.S

Brico piła pionowa panelowa – posuw manualny

Brico piła pionowa panelowa - posuw manualny
Brico piła pionowa panelowa – posuw manualny

Stabilna i odporna na skręcania konstrukcja pilarki pionowej dla małych zakładów o małym obłożeniu roboczym. Nieruchome listwy podpórkowe pod płytę do obróbki cięcia. Rolki transportowe dla wygodnego przesuwu ciętej płyty. Umieszczone pośrodku półki na małe części. Na wyposażeniu pilarki pionowej jest ostrze tarczy piły Ø 250 x 30 x Ø 3.0 mm., Z80 trapezową.

Brico piła pionowa panelowa - posuw manualny - nieruchomy stelaż podpórkowy
Brico piła pionowa panelowa – posuw manualny – nieruchomy stelaż podpórkowy

Dane techniczne piły panelowej Brico:
– Długość cięcia wzdłużnego: 4300 mm
– Wysokość cięcia: 1850 mm
– Głębokość cięcia: 55 mm
– Średnica tarczy piły: 250 x 30 mm
– Obroty: 2800 obr/m.
– Moc silnika: 3,0 kW / 400 V
– Króciec odciągowy o średnicy: 70 mm
– Waga: 375 kg

Panelowa piła pionowa Brico - końcowa faza produkcji we włoskiej fabryce maszyn G.M.C.
Panelowa piła pionowa Brico – końcowa faza produkcji we włoskiej fabryce maszyn G.M.C.

Pilarka tarczowa pionowa Brico do cięcia pionowego i poziomego płyt panelowych wyróżnia się wygodą obsługi oraz wysoką jakością cięcia płyt. Solidna spawana rama jest odporna na skręcanie oraz zapewnia stabilną konstrukcję pilarki. Wielofunkcyjna pilarka pionowa, która umożliwia czyste cięcie bez wyrwań wzdłuż krawędzi ciętej płyty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.