Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły pionowe K.G.S

Taurus M10 pionowa piła pionowa z automatycznym unoszeniem ciętej płyty

Panelowa piła pionowa Taurus M10
Panelowa piła pionowa Taurus M10

Panelowa piła pionowa Taurus M10 posiada na swoim wyposażeniu urządzenie do automatycznego unoszenia bądź opuszczania ciętej płyty. Automatyczny mechanizm chwytaków pozycjonuje ciętą płytę do góry bądź na dół według zapisanego w programie pamięci panelu sterowania wymiarami cięcia.

Pionowa piła panelowa z automatycznym pozycjonowaniem ciętej płyty na blacie roboczym pilarki Taurus M10.

Pilarka gwarantuje profesjonalny rozkrój płyt. Programowany posuw automatyczny rozkroju w osi wzdłużnej X oraz automatyczny posuw w osi pionowej Y. Program do optymalizacji rozkroju materiałów. Solidna piła pionowa do automatycznego rozkroju płyt znacznie poprawia wyniki produkcyjne zakładu dzięki mechanizmowi pozycjonowania ciętej płyty na blacie maszyny.

Panelowa piła pionowa Taurus M10 automatyczne unoszenie ciętej płyty
Panelowa piła pionowa Taurus M10 automatyczne unoszenie ciętej płyty

Panelowa piła pionowa Taurus M10 z urządzeniem do automatycznego unoszenia płyt do rozkroju jest produkowana we włoskiej fabryce G.M.C. w Carpi koło Modeny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.