Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Uchwyty CNC i Tuleje zaciskowe

Uchwyty CNC i Tuleje zaciskowe
Uchwyty CNC i Tuleje zaciskowe

Obróbka materiału bez użycia uchwytów CNC nie istnieje. Oto produkty zgodne z systemem ISO30. Tuleje zaciskowe o różnych średnicach. Bardzo duży wybór rozmaitych rozmiarów umożliwia znalezienie właściwej tulei. Linia niezbędnych akcesoriów marki Sistemi Klein, w których skład wchodzą nakrętki, klucze, końcówki dociągające czy przyrządy do uchwytów maszynowych typu HSK-F63. Tuleje zaciskowe ER – element przytrzymujący – rodzaj uchwytu, który tworzy kołnierz wokół trzymanego przedmiotu. Osiąga się dużą siłę zaciskową. Tuleje zaciskowe ER znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim we frezarkach górnowrzecionowych, gdzie ich obecność pozwala utrzymywać frezy we wrzecionie. Tulejka zaciskowa posiada otwór przelotowy i stożkową stronę zewnętrzną.

Uchwyty CNC i Tuleje zaciskowe

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a. Redukcje. Redukcje proste z nakrętką ściągającą. Redukcje ze stożkiem Morsea. Trzpienie zabierakowe. Trzpienie frezarskie uniwersalne z rowkiem wpustowym. Oprawki zaciskowe do narzędzi z chwytem WELDONA. Oprawki zaciskowe do tulejek ER. Końcówki ściągające DIN. Redukcje typów cylindrycznych. Oprawki pływające do rozwiertaków z przepływem chłodziwa.
Piły tarczowe, frezy trzpieniowe, wiertła do drewna – Profesjonalne narzędzia – Piły tarczowe do aluminium.

Zestaw kompletny do mocowania tarczy tnącej - Tuleje zaciskowe
Zestaw kompletny do mocowania tarczy tnącej – Tuleje zaciskowe
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.