NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Narzędzia

Frezy wycinania i zaginania Dibond, Tubond, Reynobond, Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond - Tubond - ALUCOBOND®
Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu -Dibond – Tubond – ALUCOBOND®

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond – Tubond – Płyy kompozytowe ALUCOBOND® obrabiane metodą pod „frezowanie i zaginanie”. Płyty na elewację Alucobond® – narzędzia do obróbki – Profesjonalne narzędzia – sprzedaż i serwis – Piły do formatowania – frezy płaskie do bruzdowania w płytach z aluminium – Lekkie płyty elewacyjne, reklamowe. Plabond®, Dibond®, Technobond®, Etalbond®, Reynobond® – Frezy do rozkroju – Frez do zaginania Dibondu – Frezy wycinania i zaginania do Dibondu i Alukobond – Frez do rowkowania płyty z Dibondu pod zagięcia 90° – Specjalne frezy węglikowe do frezowania rowków pod zaginanie tworzyw warstwowych typu Dibond, Tubond, Reynobond, Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”. Frez płaski kształtowy do przefrezowań kanałów do zgięć płyty. Frez VHM do Dibondu pod zagięcia A=135° ośrednicy Ø 110 mm., Ø 125 mm., Ø 130 mm.

Frez do dibondu pod zagięcia 90°
Frez do dibondu pod zagięcia 90°, 135°, „U”

Przeznaczenie narzędzi do obróbki płyt elewacyjnych: Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Frezowanie Dibond na ploterze frezującym. Rozkrój i frezowania na pile pionowej – Aluminiowe panele kompozytowe – Zaginanie dibondu – Park Maszynowy CNC – Kasetony z dibondu są frezowane i zaginane pod kątem 90°, 135°, „U” – Płyty kompozytowe Dibond – Płyty warstwowe w reklamie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.