Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka CNC do Drewna Cosmec Smart 30 SMART 30 centrum obróbkowe 5 osiowe

Centrum 5-osiowe Smart 30 – COSMEC TECHNOLOGY producent maszyn CNC. Wysokość obrabianego elementu 300 mm., z zamontowanym narzędziem o długości 80 mm. Tak więc możemy obrobić większy element i mieć dłuższe narzędzie bez utraty przejścia elementu:

Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm. Blat stołu z otwartym mostem CNC ekstremalna precyzja i niezawodność. To centrum obróbcze, które zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą poprawić jakość swojego produktu. Ta linia produktów, wyposażona w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny jest dostępny w wersji 3 lub 5-osiowej. Przeznaczenie obróbki: alucobond, aluminium, materialy kompozytowe do modelowania, plastik, tworzywa sztuczne, drewno i drewnopochodne, włókno-cement.

Frezarka CNC do Drewna Cosmec Smart 30 SMART 30 centrum obróbkowe 5 osiowe

Wykonany z najwyższa starannością napęd z listwą zębatą z zębami ewolwentowymi gwarantują najwyższą precyzję przy maksymalnej prędkości przesuwu. Przekładnia redukcyjna zapewnia najwyższą powtarzalność dokładności pozycjonowania. Zamknięte łożysko: po precyzyjnie oszlifowanych i zahartowanych wałkach prowadzących przesuwają się zamknięte łożyska liniowe charakteryzujące się absolutną dokładnością oraz żywotnością.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.