Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

FOR 22D – 23D – 33D Rinaldi wielogłowicowa wiertarka otworów aluminium

FOR 22D - 23D - 33D wielogłowicowe wiertarki do wykonywania otworów w profilach aluminium
FOR 22D – 23D – 33D wielogłowicowe wiertarki do wykonywania otworów w profilach aluminium

Wiertarki wielogłowicowe ze stałą lewą głowicą i innymi głowicami ruchomymi ręcznie, z blokadą pneumatyczną. Każda automatyczna głowica opadająca może być wybierana osobno, posiada 2 wrzeciona ze zmienną odległością środkową, pneumatyczny ruch ruchomej końcówki z możliwością zapamiętania 2 odległości środkowych oraz urządzenie szybkiego zbliżania z automatycznym wykrywaniem wysokości profilu. Płaszczyzny zaciskowe regulowane poprzecznie w osi Y, z możliwością zapamiętania 6 pozycji, przyspieszają umieszczanie. Wersje „22D” i „23D” mają 2 głowice i podstawę o długości odpowiednio 2000 i 3000 mm, „33D” ma 3 głowice i podstawę o długości 3000 mm. Na zamówienie możemy wykonać maszyny z wieloma głowicami i podstawami o różnych długościach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.