Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciągi workowe Wood 360 odciągi do wiórów – Odciągi do trocin drewna

Odciągi do wiórów, trocin - Obróbka drewna - Odciągi do trocin drewna - Urządzenia odsysania
Wood 360 Odciągi do wiórów, trocin – Obróbka drewna – Odciągi do trocin drewna – Urządzenia odsysania

Profesjonalne rozwiązanie odpylania pił formatujących w pionie i w poziomie, pił tarczowych poziomych, wyrówniarek, grubiarek kombinowanych i innych maszyn do obróbki drewna. Odciągi do odsysania pyłów i wiórów z piły dwugłowicowej, z piły do cięcia profili z aluminium i PCV. Odciągi do wiórów – urządzenia odsysania – Maszyny do stolarki otworowej – Odciąg trocin od pilarki stołowej. Wydajność odsysania nawet 4500 m3/h – Powierzchnia filtracyjna: 6,9 m². Moc silnika 4,0 kW. Poziom hałasu 70 dB. Odciągi do trocin – urządzenia odsysania – Maszyny stolarskie do obróbki drewna i kompozytów drewnopochodnych – przeznaczony do odpylania maszyn do obróbki drewna; typu frezarka górnowrzeciona, frezarka dolnowrzecionowa, pionowa piła do cięcia i rozkroju płyt, piła tarczowa, grubościówka – heblarka, maszyny kombinowane.

Odciągi workowe trocin, przemysłowe odciągi pyłów włokno-cement i wiórów aluminium.
Odciągi workowe trocin, przemysłowe odciągi pyłów włokno-cement i wiórów aluminium
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.