NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Alucobond dibond reynobord

Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych i kompozytów

Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI - 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu
Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI – 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu -PWI-Ambient-FLAT

Frezarki CNC – Technologie CNC – Maszyny CNC 3, 4, 5-Osiowe Frezarki CNC, Plotery – poziome centra obróbcze do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych.

Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych
Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych

Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 Osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące, … centrum obróbcze CNC do metalu, CNC do aluminium i profili aluminowych

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.