Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Linia cięcia i obróbki profili aluminiowych Argo CNC Italmac

Centrum cięcia i obróbki profili aluminiowych Argo CNC Italmac – Industrial Solution & Innovation.
Automat do cięcia profili aluminiowych ze stołami podawczo – odbiorczymi.

Centrum cięcia i obróbki profili aluminiowych Argo CNC produkcji fabryki maszyn sterowanych numerycznie Italmac – Industrial Solution & Innovation.

Nowoczesna linia do cięcia profili z aluminium w systemie automatycznego załadunku i rozładunku.

Super wydajny automat do przemysłowego cięcia profili aluminiowych. Centrum cięcia z przemysłowym magazynem załadowczym ciętych profili. Możliwe jest unoszenie profili z redukcją pustych pól dzięki sterowaniu numerycznemu z pulpitu – ekran dotykowy. Wydajne urządzenie podawczo – odbiorcze z bezstopniowo regulowanym chwytakiem pozycjonującym profile.

Wymiary gabarytowe linii do automatycznego cięcia profili alu
Sterowana numerycznie linia do automatycznego cięcia profili Argo CNC

Specjalistyczne zaciski chwytaka z nakładkami zabezpieczające powierzchnię profilu przed mechanicznym uszkodzeniem. Hydropneumatyczny posuw ostrza tarczy piły tnącej do cięcia profili alu. Najwyższej jakości dozujące urządzenie chłodzące narzędzia robocze na maszynie. Przenośnik taśmowy obrabianych profili, chroniący ich powierzchnię przed uszkodzeniami oraz funkcja unoszenia gotowych profili w transporcie końcowym bez wpływu na proces automatyczny. Opcja na żądanie: Drukarka etykiet

Argo CNC linia do automatycznego cięcia profili z aluminium
Argo CNC linia do automatycznego cięcia profili z aluminium
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.