Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

SZLIFIERKA POLERUJĄCA PLEKSI – SZLIFIERKA Z REGULOWANYM USTAWIENIEM KĄTOWEGO GŁOWICY

Polerowanie pleksi - Polerowanie plastiku na lustro
Alfa Polerowanie pleksi – Polerowanie plastiku na lustro

Polerowanie tworzyw sztucznych – technologia obróbki powierzchniowej tworzyw sztucznych – Polerowanie pleksi – Polerowanie plastiku na lustro. Szlifowanie plexi. Polerowanie diamentowe przy bardzo grubych płytach pleksi. Dzięki tej maszynie otrzymuje się efekt idealnej przezroczystości. Polerowanie twardych tworzyw sztucznych takich jak. np. pleksi (szkło akrylowe), poliwęglany, ABS, itd. Polerowanie plexi. Polerowanie pleksiglasu.

 • Wydajność robocza 60 mm
 • Wartwa zbieralna tworzywa sztucznego 0,5 mm – Asportacja pleksi 0.5mm
Polerowanie tworzyw sztucznych - technologia obróbki powierzchniowej tworzyw sztucznych
Polerowanie tworzyw sztucznych – technologia obróbki powierzchniowej tworzyw sztucznych – Alfa
 • Polerowanie pleksi – Polerowanie plastiku na lustro.
 • Wydajność robocza 60 mm
 • Wartwa zbieralna tworzywa sztucznego 0,5 mm – Asportacja pleksi 0.5mm
 • Głowica odchylana w przedziale kątowym od 90° do 45°.
Polerowanie tworzyw sztucznych - technologia obróbki powierzchniowej tworzyw sztucznych _ Alfa
Polerowanie tworzyw sztucznych – technologia obróbki powierzchniowej tworzyw sztucznych _ Alfa
 • Maksymalne fazowanie 5 mm z jednym przejściem. Maksymalna zbiórka obrzeża 5 mm w jednym przejściu. Pochylenie głowy od 90° do 45°
 • Sterowanie elektroniczne
 • Moc elektrowrzeciona Kw 1,1 – RPM 12.000.
 • Regulowany posuw od 280 do 2500 mm/1. min
 • Zmienny posuw od 280 do 2500 mm/1 min.
 • 2 zsynchronizowane przenośniki taśmowe
 • Blat roboczy 1.450 x 340 mm
 • Klucze serwisowe i akcesoria
 • Waga Kg.450
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.