Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU

Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Cosmec Technology

Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Cosmec Technology
Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Cosmec Technology – Ploter frezowania, cięcia i rozkroju CNC

Automatyczna zmiana narzędzi 10 pozycji – Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju kompozytów. Ploter frezujący CNC do frezowania, rozkroju, wiercenia CONQUEST 715. Wieloosiowa obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Obróbka 5-osiowe – 5 – osiowej frezarce CNC – duże modele wykonywane ze styropianu, modele styroduru lub z pianki poliuretanowej, modele karoserii samochodowych, modele łodzi – Płynne frezowanie 5-osiowe – NewTech Solutions – Frezowanie w styrodurze – Frezowanie CNC – StyroPlast | Styroplast – Idealna maszyna pod Usługi CNC – Frezarka 5-osi – Wykonujemy modele, kopyta do jachtów. Za pomoca tej maszyny CNC można wykonać kopyta pod budowę różnego rodzaju form.

Automatyczna zmiana narzędzi 10 pozycji
Automatyczna zmiana narzędzi 10 pozycji Cosmec CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem

Konfiguracja 5 osi sterowanych numerycznie. Automatyczna zmiana narzędzi 10 pozycji – Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami – Zdalna konsola – Grupa pozioma z 2 wyjściami – Głowica ustawna kątowo- – Szeroka gama standardowych i specjalnych agregatów – System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek – System osi rotacyjny.

Wieloosiowa obrabiarka CNC  - Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Obróbka 5-osiowe - 5 - osiowej frezarce CNC
Wieloosiowa obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Obróbka 5-osiowe – 5 – osiowej frezarce CNC

Frezowanie obudów ze styroduru w 5 osiach. Kopyta do termoformowania z mdf. Obróbka zgrubna łopaty do elektrowni wiatrowej. Frezowanie kopyta pokładu roweru wodnego ze styropianu. Obróbka w 5 osiach bulby.
Frezowanie kopyta pokładu roweru wodnego ze styropianu. Wnętrze kokpitu. Złożone kopyto jachtu motorowego frezowanego w kawałkach. Obróbka wykańczająca dna kadłuba. Element ze styroduru frezowane w 5 osiach. Element ze styroduru frezowane w 5 osiach. Modele wanny. Model podestu. Części kadłuba samolotu. Model do budowy formy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.