Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronne maszyny wiercenia, klejenia i wkładania kołków CNC.

Wiercenie przelotowe i wprowadzenie kołków
Wiercenie przelotowe i wprowadzenie kołków Omal Flexline 800

Dwustronne maszyny CNC do wiercenia, klejenia i wkładania kołków lub innego rodzaju okuć. Wiertarka wielowrzecionowa dwustronna do otworów pod kołki w drewnie, płytach wiórowych i materiałach drewnopodobnych. Maszyna CNC dwustronna do wiercenia i wbijania kołków. Przemysłowe wiercenie i osadzanie okuć. Centra obróbcze CNC, wiertarki przelotowe, maszyny do nawiercania i osadzania kołków, automaty do osadzania okuć.

Wiertarka przelotowa CNC - FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna - klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć
Wiertarka przelotowa CNC – FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna – klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć Omal Flexline 800

Osadzanie dopasowanych wkładek montażowych. Osadzanie wkładek dopasowanych do krawędzi bocznych płyt, ramiaków, listew. Wiercenie przelotowe i wprowadzanie kołków. Dwustronne elastyczne rozwiązania CNC do wiercenia i osadzania just in time z dużą wydajnością.

Kołczarka do do wiercenie, wklejania kołków montażowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt
Kołczarka do wiercenie, wklejania kołków montażowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt meblowych Omal Flexline 800

WIERTARKA CNC – FLEXLINE 800 – Opis: W pełni sterowana numerycznie dwustronna maszyna przelotowa FLEXLINE 800 do wytaczania, wklejania kołków wkładkowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt. Linea 2000 może być zintegrowana z linią roboczą lub użytkowana jako samodzielna maszyna w celi z urządzeniami do załadunku i rozładunku. Dzięki szybkiemu ruchowi CNC wszystkich osi maszyna jest unikalnym połączeniem maksymalnej elastyczności i wysokiej wydajności. Seria Linea 2000 może być wyposażona w różne układy głowic, więcej stanowisk roboczych i niestandardowe pola robocze.

Wiertarka przelotowa CNC - FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna - klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć
Wiertarka przelotowa CNC – FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna – klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć

Wiertarko – kołczarka CNC – FLEXLINE 800 – Funkcje premium: Głowica lewa i prawa, każda wyposażona w pojedynczą wiertarkę poziomą i kołek; szybkie pozycjonowanie jednostek operacyjnych i ramienia dla maksymalnej elastyczności; możliwość różnych konfiguracji głowic z wieloma jednostkami wiercącymi poziomymi i pionowymi;

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

Mechaniczne głowice wstawiania opracowane dla kilku różnych okuć; solidny system rewolwerów na kołki gwarantujący najkrótszy czas cyklu, średnią jedną sekundę i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC; wytrzymała rama stalowa zapewniająca maksymalną sztywność; kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet.

Kołczarka - możliwość różnych konfiguracji głowic z wieloma jednostkami wiertniczymi poziomymi i pionowymi
Kołczarka z możliwością różnych konfiguracji głowic z wieloma głowicami do wiercenia w poziomie i w pionie Omal Flexline 800
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.