Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Manta-850 ES Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium z odciągiem wiórów

Piła jednogłowicowe do cięcia aluminium z odciągiem wiórów iVision
Manta-850 ES Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium z odciągiem wiórów iVision

Piła tarczowa do aluminium – Solidna – Dokładna – Uniwersalna. Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium pod różnym kątem. Elektroniczna głowica obracająca się do wewnątrz/na zewnątrz od 20° w prawo do 20° w lewo z silnikiem bezszczotkowym sinusoidalnym typu Brushless.

Przecinarka tarczowa do aluminium o dużych przekrojach gabarytowych
Manta-850 ES przecinarka tarczowa do aluminium o dużych przekrojach gabarytowych

Przecinarka Tarczowa do Metalu – Piła jednogłowicowa Ø 850 mm. cięcia profili z aluminium. Solidne maszyny do cięcia aluminium – cięcie aluminium pod różnym kątem.

Cięcie profili aluminiowych pod kątem 20 stopni Manta ES
Cięcie profili aluminiowych pod kątem 20 stopni Manta ES

Piła jednogłowicowe do cięcia aluminium z odciągiem wiórów iVision. Solidna przecinarka tarczowa do cięcia aluminium pod różnym kątem – ustawienie kątowe głowicy z panelu sterowania.

Piła Manta cięcie aluminium kątem prostym
Piła tarczowa Manta cięcie aluminium pod kątem prostym 90°

Profesjonalna piła tarczowa do precyzyjnych cięć wielkogabarytowych profili o dużym przekroju cięcia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.