NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Piły tarczowe i cięcie ALU / PCV

Orca 450 Piła tarczowa do cięcia profili / kształtowników z aluminium

Orca 450
Orca 450 piła jednogłowicowa do cięcia profili – kształtowników z aluminium

Piła jednogłowicowa ORCA 450. Automatyczna przecinarka do rur – przecinarka do rur aluminiowych – Narzędzia do cięcia i obróbki rur -DANE TECHNICZNE piły ORCA 450: Silnik trójfazowy 2KM. 1,5Kw. Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia – Cięcie profili aluminiowych pod różnym kątem. Wymiar całkowity gabarytowy: 800x900x1400 mm. Waga maszyny: 260 kg.

Orca 450
Piła tarczowa jednogłowicowa ORCA 450 posuw manualny oddolny

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE: Pionowy pneumatyczny zestaw mocujący cięty profil, kształtownik z alumium. Pełna ochrona ostrza tarczy piły w trakcie cięcia profilu. Ostrze tarczy piły TCT Ø 450 mm (ORCA 450). Pistolet do przedmuchiwania wiórów z aluminium. Filtr powietrza. Krociec odciągowy pod podłączenie z profesjonalnym odciągiem wiórów z aluminium. Przecinarka do kształtowników aluminiowych – Przecinarka do profili aluminiowych – maszyna do cięcia aluminium i PVC. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Orca Ø 450 mm. Jednogłowicowa automatyczna maszyna tnąca. Piła jednogłowicowa do aluminium. Nowoczesne i profesjonalne maszyny do cięcia kształtowników i profili ALU

Diagram obszaru cięcia na wymiar profilu aluminiowego
Orca 450 M diagram przekroju – obszaru cięcia na wymiar profilu aluminiowego


Maszynowe cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem. Precyzyjne cięcie pod kątem prostym lub kątem od 45° do 90°. OPCJONALNE: Poziomy pneumatyczny zestaw mocujący cięty profil, kształtownik z aluminium. Silnik jednofazowy. Ostrze tarczy piły TCT Ø 450 mm. Laser do wytyczania lini cięcia. Cyfrowy dislpay.

Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi - kątowniki alu, blachy, kształtowniki
Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi – kątowniki alu, blachy, kształtowniki
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.