NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Centrum obróbkowe CNC

Saturn 4-osiowe pionowa frezarka CNC do obróbki aluminium, PCV, stali, żelaza

Saturn  4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium
Saturn 4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium

SATURN – Centrum obróbcze CNC do 4-osiowe obróbki frezarskiej CNC kształtowników z aluminium, PCV, stali nierdzewnej i żelaza w trybie obróbki 3-stronnej. Automatyzacja Maszyn na Linii – Automatyzacja Produkcji elementów z aluminium. Wydajne maszyny do obróbki profili z aluminium, tworzyw sztucznych i stali. Profesjonalne centra obróbcze, maszyny CNC i obrabiarki do zastosowań w przemysłowych.

Sterowanie maszyną komputer PC za pomocą dedykowanego programu do obróbki profili
Sterowanie maszyną komputer PC za pomocą dedykowanego programu do obróbki profili

Maszyny stosowane do stolarki okiennej i drzwiowej PCV i Aluminium. Maszyny do produkcji stolarki aluminiowej. Projektowanie Linii Montażowej – Automatyzacja Maszyn na Linii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.