NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe profili z aluminium i stali SATURN 4E CNC regulacja prędkości

4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium, PCV, stali nierdzewnej i żelaza do obróbki 3-stronnej
4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium, PCV, stali nierdzewnej i żelaza do obróbki 3-stronnej SATURN

Centrum obróbcze z pionowym wrzecionem sterowane CNC do obróbki aluminium ekstrudowanego, stopów lekkich, PCV i żelaza. Centrum pracujące z 3 stron. Centrum obróbcze z pionowym wrzecionem sterowane CNC do obróbki aluminium ekstrudowanego, stopów lekkich, PCV i żelaza. Centrum pracujące z 3 stron kształtownika.

Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady kształtownika
Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady kształtownika alu SATURN

Na wyposażeniu centrum obróbkowego korekta średnicy końcówki frezu za pomocą specjalnego oprogramowania. Ruch w osiach na prowadnicach liniowych. Chowany lewy i prawy ogranicznik profilu – STOP. Pole robocze: X = 4.100 mm., Y = 200 mm., Z = 200 mm. Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady obrabianego kształtownika z aluminium i innych materiałów.

SATURN 4E - CENTRUM OBRÓBCZE CNC  4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC
SATURN 4E – CENTRUM OBRÓBCZE CNC 4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC

Sterowanie maszyną poprzez pamięć komputera PC za pomocą dedykowanego programu do obróbki profili, kształtowników. Uproszczony interfejs oparty na systemie Windows. Regulacja prędkości w osiach. Automatyczny magazyn narzędzi z 11 miejscami. Możliwość obróbki dłuższych elementów od wymiarów samej maszyny. Integralna kabina osłony obszaru frezowania: Nr. 1 stożek ISO 30, Nr. 1 Frez Ø10 mm., Nr. 1 Tuleja Ø10 mm. Smarowanie mikro pompy ze zbiornikiem 1,5 l. Filtr powietrza., Pistolet do przedmuchiwania wiórów z alu.

Saturn 4E głowica robocza do obrókbi profili z aluminium
Saturn 4E głowica robocza do obróbki profili z aluminium

Automatyzacja Produkcji – Automatyzacja Maszyn na Linii produkcyjnej. E – Maszyny CNC zaufany dostawca maszyn do cięcia aluminium, PVC, kompozytów i stali. Obróbka oraz cięcie profili aluminiowych o dużym przekroju. Maszyny do stolarki PVC i aluminium. Nowoczesne maszyny do cięcia i frezowania krzywoliniowego w wielu osiach. CNC 5-osiowe do drewna – Obrabiarki CNC.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.