NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

obróbka plastyczna blach i rur

Cięcie laserem Fiber WARCOM blach, rur i kształtowników

W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem
Cięcie laserem kształtowników, blach i rur z automatycznym załadunkiem

W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem i pozycjonowaniem. Zautomatyzowane gniazdo do cięcia laserowego Fiber Warcom. Alternatywa dla wykrawarek rewolwerowych, w technologi cięcia elementów z blach, rur i kształtowników ze stali.

Wykrawanie laserem - obróbka plastyczna blach i rur
Wykrawanie laserem – obróbka plastyczna blach i rur

• Wysoka produktywność, dokładność i niezawodność.
• Wysoka wydajność; 2G (maksymalne przyspieszenie), 210 m / min. (Maksymalna prędkość interpolowana w osiach).
• Nadaje się do cięcia różnych materiałów, w tym materiałów silnie odblaskowych.
• Wydajność cięcia żelaza do 30 mm grubości dzięki wysokowydajnemu źródłu laserowemu.
• Niskie zużycie energii, koszty eksploatacji i konserwacji (źródło lasera światłowodowego nie wymaga zwykłej konserwacji).
• Łatwy w użyciu i instalacji.
• Nowa stylowa i kompaktowa konstrukcja o bardzo małych gabarytach.
• W porównaniu z laserem CO2, laser światłowodowy zapewnia redukcję zużycia energii o ponad 70% i redukcję kosztów pracy o ponad 50%. Laser światłowodowy nie wymaga czasu nagrzewania (grzanie przy mocy startowej), a pobór mocy w trybie czuwania wynosi zero.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.