NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych

5-osiowe Centrum Obróbkowe SMART 30

Smart 5-osiowe Centra Obróbkowe Nesting – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Smart 5-osiowe Centra Obróbkowe Nesting – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Stół stały z otwartym mostem maszyny CNC ekstremalna precyzja i niezawodność. To centrum obróbcze, które zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą poprawić jakość swojego produktu. Nowa maszyna Cosmec CNC ze stołem roboczym ze stołem belkowym, który się składa z niezależnie przesuwanymi w osi Y belkami czyli trawersy albo inaczej konsole. Przyssawkami – bloki podciśnieniowe, które zapewniają mocowanie elementów podczas obróbki. Do tego wyposażenia dochodzi teraz kolejny stół roboczy do nestingu: Wszystko w jednej maszynie.

Smart CNC 5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Smart CNC 5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Fabryka maszyn Cosmec Technology produkuje centrum obróbkowe CONQUEST 515 ze stołem roboczym o długości 7200 mm. x 1600 mm., który jest podzielony na stół roboczy 4100 mm. x 1600 mm. z belkami konsolowymi i przyssawkami + drugi stół roboczy 3100 mm. x 1600 mm. do zastosowań nestingowych. Ta linia produktów, wyposażona w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność działania. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny dostępny jest w wersji 3 lub 5-osiowej.

Cosmec CNC ze stołem roboczym belkowym + stoł do nestingu
Cosmec CNC ze stołem roboczym belkowym + stół do nestingu

Elastyczność ustawień stołu stołu roboczego wyposażonego w belki trawersowe oraz bloki podciśnieniowe + specjalny stół roboczy dedykowany do obróbki w trybie Nesting. Stół konsolowy do produkcji elementów schodów, okien, drzwi. Przyssawki – bloki podciśnieniowe – do mocowania elementów podczas obróbki maszynowej na obrabiarce. Belkowe stoły podciśnieniowe służą do zastosowania zacisków mechanicznych zasilanych podciśnieniem lub sprężonym powietrzem. Zaciski mechaniczne do CNC stosowane są najczęściej do obróbki litego drewna, np. produkcji okien, czy schodów.

Stół belkowy do maszyny CNC czyli blat konsolowy do produkcji schodów, okien, drzwi z drewna i drewnopochodnych kompozytów. Sztywne, stalowe konsole przeznaczone do najcięższych prac obróbczych na maszynach sterowanych numerycznie. Podciśnieniowe mocowanie elementów na stole obrabiarki CNC. Oraz stół roboczy rastrowy podciśnieniowy. Stół roboczy podciśnieniowy (vacuum) do maszyny CNC. Idealny stół do frezowania, cięcia, rozkroju płyt meblowych, drewnopochodnych, płaskich arkuszy z tworzyw sztucznych, sklejki, płyt i blach aluminiowych, płyt budowlanych (HPL, Alucobond, Dibond, Plabond, Reynobond, Tubond, płyta wiórowa OSB, MDF, HDF, płyty budowlane, Corian).

CONQUEST CNC 515 centrum obróbkowe
CONQUEST CNC 515 centrum obróbkowe
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.