Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Prasy krawędziowe CNC - Prasy do zaciskania ALU - Nożyce gilotynowe

Prasa – zagniatarka – zaciskarka do naroży aluminium CRAB-1

Prasa - zagniatarka - zaciskarka do naroży aluminium
Prasa – zagniatarka – zaciskarka do naroży aluminium CRAB-1

Zaciskarki do aluminium, zaciskarki do naroży – CRAB-1- napęd pneumatyczny – jeden siłownik, który napędza dwie głowice przez system idealnie dopasowanych dźwigni gwarantujące równoczesny posuw w ruchu zbieżnym do zaciskanych boków profili. Maksymalna wysokość zaciskania 120 mm. Sterowanie za pomocą pedałów nożnych.

Zaciskarka do naroży z aluminium CRAB-1
Zaciskarka do naroży z aluminium CRAB-1

Zagniatarka / Zaciskarka Zaciskanie profili z aluminium według najwyższych wymogów jakościowych pras.
Idealna maszyna do elementów prasa zaciskowa do okna, drzwi, fasady z aluminium. Prosta regulacja noży i łatwa obsługa procesu zaciskania. Krótki czas przezbrajania głowic dzięki prostemu wygodnemu w obsłudze systemowi wymiany noży. W opcjach stół podpierający do montażu wstępnego lub odkładania profili. Opcjonalnie dodatkowa podpora. Na zamówienie specjalne noże zaciskowe do zaciskania naroży z aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.