NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Narzędzia

Narzędzia standard: piły tarczowe, frezy, wiertła, gwintownice.

Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali
Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali_ frezy, tarcze piły do cięcia, wiertła

Piły tarczowe uniwersalne. Piła do aluminium – Piły tarczowe – Piły tarczowe do aluminium i metali lekkich. Piły tarczowe do przecinania aluminium o grubości ścianki do 3 mm., 4 mm. oraz profili z PCV. Piły tarczowe do cięcia aluminium i PCV – Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium, profili z PCV oraz innych tworzyw sztucznych. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego i wzdłużnego profili z aluminium i PVC. Piły tarczowe do rozkroju aluminium. Piły tarczowe do lekkich metali i aluminium. Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.

Tarcze i piły do cięcia aluminium.
Tarcze i piły do cięcia aluminium. Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium.

Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.
Piły tarczowe do cięcia i rozkroju formatującego. Niezawodne piły tarczowe do poziomych pilarek formatowych oraz piły formatujące montowanych na centrach obróbczych. Ostrza tarczy piły do zastosowania na pilarkach panelowych. Piły tarczowe do podcinania. Frezowanie wzdłużne i podcinanie laminatu, oklein w płytach drewnopochodnych. Cięcie i rozkrój: płyta wiórowa, surowa, MDF, HDF, LDF. Tarcze podcinaka o specjalnej geometri ostrza : RA – ząb odwrotny trapez), RA/BA -ząb odwrotny trapez naprzemian skośny.

Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.
Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.

Piła tarczowa do podcinania stożkowego. Przecinarki tarczowe, piły do drewna – Piły tarczowe podcinające. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych. Solidne ostrza tarczy do cięcia i rozkroju blatów/płyty wiórowej. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych – Piła Do MDF. Piła tarczowa do płyty wiórowej i MDF 300mm 96z. Tarcze do pilarek – Tarcze do cięcia drewna. Piła do cięcia płyt meblowych – Ponad 150 tarcz tnących i pił zębatych w konkurencyjnych cenach. Narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, piły tarczowe. Piły tarczowe do drewna zwykłe i widiowe.

Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe.
Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe i diamentowane.

Piły tarczowe i piły podcinaka. Tarcze piły podcinacza. Tarcze do widlic i wpustów. Piły taśmowe. Frezy palcowe do Frezowanie w materiałach kompozytowych. Specjalistyczne narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych i kompozytów.

Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych

Przeznaczenie: Piły do płyt – Piły przemysłowe do rozkroju płyt panelowych – Panelówki poziome i pionowe – Piły do rozkroju – Piły panelowe – Idealne do szerokiego cięcia – Szybkie i szerokie cięcia płyt – Ostrze tarczy do Piły panelowej rozkroju płyt – Przemysłowa pilarka pozioma cięcia płyt kompozytowych -Pilarki panelowe do płyt.

Ostrza traczy piły HW do przemysłowych pił do rozkroju płyt panelowych – Piła panelowa najwyższa jakość:

  • Do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
  • Doskonałe wykończenie cięcia
  • Brak hałasu i mniej wibracji dzięki specjalnej żywicy syntetycznej wypełnionej szczelinami
  • Zwiększona stabilność
  • Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia
  • Dłuższa żywotność
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.