NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Narzędzia

Narzędzia diamentowane do obróbki aluminium alucobondu – Sklep z narzędziami

Narzędzia Diamentowe
Narzędzia diamentowe – Narzędzia diamentowane do aluminium i kompozytów.

Narzędzia diamentowe – Wytrzymałe i precyzyjne wiertła diamentowane. Narzędzia dedykowane są do użytku na wszystkich frezarkach CNC – do frezowania, rowkowania i wiercenia w materiałach kompozytowych, maszynowa obróbka z narzędziami diamentowanymi materiału CFRP (Carbon fiber reinforced polymer – kompozyt zbrojony włóknem węglowym i polimerową osłoną, stopach lekkich oraz metalach nieżelaznych jak np: aluminium. Profesjonalne narzędzia – sprzedaż i serwis – Piły, wiertła, frezy. Głowice i frezy nasadzane. Głowice i frezy nasadzane. Uchwyty CNC i tuleje. Narzędzia przemysłowe do cięcia.

Diamentowane ostrza tarczy pił do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym
Diamentowane ostrza tarczy pił do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym

Narzędzia Diamentowe – Narzędzia najwyższej jakości obróbki. Narzędzia diamentowane gwarantują najwyższą trwałość i wydajność obróbki, która w ostatecznym rozrachunku pozwoli znacząco obniżyć koszty produkcji. Narzędzia diamentowe – narzędzia diamentowe do cięcia, wiercenia, frezowania i szlifowania materiałów. Najwyższa jakość cięcia profili z aluminium i stopów lekkich oraz wiercenie i cięcie profili ze stali. Nowoczesne ostrza tarczy pił diamentowanych dostosowanych do cięcia różnorakich materiałów. Ostrza tarczy piły o średnicach rozpoczynających się już od 240 mm.

Frezy kształtowe płaskie do kompozytów, plexi, PCV, kompozytów. Frezy do aluminium | Frezy CNC do metalu miękkiego
Frezy kształtowe płaskie do kompozytów, plexi, PCV, kompozytów. Frezy do aluminium | Frezy CNC do metalu miękkiego

Ogromne doświadczenia w dopasowaniu narzędzi diamentowych pod obróbkę płyt kompozytowych typu Alucobond STAC: tarcze do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym, tarcze szlifiersko-polerskie, pady, wiertła, frezy palcowe, frezy tarczowe,… narzędzia specjalne: tarcze do cięcia. Narzędzia przeznaczone do instalacji na maszynach do stolarki PVC i aluminium i profili ze stali cienkościennej. Narzędzia do wszystkich producentów maszyn do cięcia aluminium, PVC i stali. Frezy pilnikowe do obróbki kompozytów, aluminium, tworzyw sztucznych. Frezy spiralne – Aluminium Plexi Tworzywa sztuczne.

Piły tarczowe do cięcia płyty z aluminium. Piły tarczowe do płyty laminowanej. Ostrza tarczy piły pił tarczowych: cięcie i rozkrój aluminium. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego.
Piły tarczowe do cięcia płyty z aluminium. Piły tarczowe do płyty laminowanej. Ostrza tarczy piły pił tarczowych: cięcie i rozkrój aluminium. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego.

Frezy spiralne z powłokami. Frezy spiralne z powłokami. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych z powłokami. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych z powłokami. Narzędzia do obróbki kompozytów typu „GFK”, czyli włókno węglowe „CFK”, oraz materiały z włókno aramidowe „AFK”; materiał o dużej odporności na ściskanie/ rozciąganie. Lepiszcza takie jak: żywice syntetyczne oparte na poliestrach, polieterach (epoksydach), poliuretanach i żywicach silikonowych, które zapewniają twardość, elastyczność oraz spójność.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.