Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Narzędzia diamentowane do obróbki aluminium alucobondu – Sklep z narzędziami

Narzędzia Diamentowe
Narzędzia diamentowe – Narzędzia diamentowane do aluminium i kompozytów.

Narzędzia diamentowe – Wytrzymałe i precyzyjne wiertła diamentowane. Narzędzia dedykowane są do użytku na wszystkich frezarkach CNC – do frezowania, rowkowania i wiercenia w materiałach kompozytowych, maszynowa obróbka z narzędziami diamentowanymi materiału CFRP (Carbon fiber reinforced polymer – kompozyt zbrojony włóknem węglowym i polimerową osłoną, stopach lekkich oraz metalach nieżelaznych jak np: aluminium. Profesjonalne narzędzia – sprzedaż i serwis – Piły, wiertła, frezy. Głowice i frezy nasadzane. Głowice i frezy nasadzane. Uchwyty CNC i tuleje. Narzędzia przemysłowe do cięcia.

Diamentowane ostrza tarczy pił do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym
Diamentowane ostrza tarczy pił do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym

Narzędzia Diamentowe – Narzędzia najwyższej jakości obróbki. Narzędzia diamentowane gwarantują najwyższą trwałość i wydajność obróbki, która w ostatecznym rozrachunku pozwoli znacząco obniżyć koszty produkcji. Narzędzia diamentowe – narzędzia diamentowe do cięcia, wiercenia, frezowania i szlifowania materiałów. Najwyższa jakość cięcia profili z aluminium i stopów lekkich oraz wiercenie i cięcie profili ze stali. Nowoczesne ostrza tarczy pił diamentowanych dostosowanych do cięcia różnorakich materiałów. Ostrza tarczy piły o średnicach rozpoczynających się już od 240 mm.

Frezy kształtowe płaskie do kompozytów, plexi, PCV, kompozytów. Frezy do aluminium | Frezy CNC do metalu miękkiego
Frezy kształtowe płaskie do kompozytów, plexi, PCV, kompozytów. Frezy do aluminium | Frezy CNC do metalu miękkiego

Ogromne doświadczenia w dopasowaniu narzędzi diamentowych pod obróbkę płyt kompozytowych typu Alucobond STAC: tarcze do cięcia, frezy płaskie do frezowania kształtowego płyt elewacyjnych z wkładem mineralnym, tarcze szlifiersko-polerskie, pady, wiertła, frezy palcowe, frezy tarczowe,… narzędzia specjalne: tarcze do cięcia. Narzędzia przeznaczone do instalacji na maszynach do stolarki PVC i aluminium i profili ze stali cienkościennej. Narzędzia do wszystkich producentów maszyn do cięcia aluminium, PVC i stali. Frezy pilnikowe do obróbki kompozytów, aluminium, tworzyw sztucznych. Frezy spiralne – Aluminium Plexi Tworzywa sztuczne.

Piły tarczowe do cięcia płyty z aluminium. Piły tarczowe do płyty laminowanej. Ostrza tarczy piły pił tarczowych: cięcie i rozkrój aluminium. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego.
Piły tarczowe do cięcia płyty z aluminium. Piły tarczowe do płyty laminowanej. Ostrza tarczy piły pił tarczowych: cięcie i rozkrój aluminium. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego.

Frezy spiralne z powłokami. Frezy spiralne z powłokami. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych z powłokami. Narzędzia do kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych z powłokami. Narzędzia do obróbki kompozytów typu „GFK”, czyli włókno węglowe „CFK”, oraz materiały z włókno aramidowe „AFK”; materiał o dużej odporności na ściskanie/ rozciąganie. Lepiszcza takie jak: żywice syntetyczne oparte na poliestrach, polieterach (epoksydach), poliuretanach i żywicach silikonowych, które zapewniają twardość, elastyczność oraz spójność.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.