Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

5 – osiowe centrum z głowicą tarczy piły Ø 450 mm. Pegaso CNC

Centrum obróbkowe profili aluminium, stali i PVC. 5 osi roboczy i tarcza piły.
Centrum obróbkowe profili aluminium, stali i PVC. 5 osi roboczy i tarcza piły.

PEGASO to lekkie, 5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą kolumną – idealna maszyna do obróbki płyt warstwowych. Centrum obróbkowe przeznaczona do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia wielkogabarytowych płyt, żelaza, profili ze stopów lekkich i stali, jest najczęściej używaną maszyną w przemyśle lekkim. Płyty Warstwowe -każda grubość – rozkrój, frezowanie i wiercenie. Elektrowrzeciono o mocy 10 KW w S1 z nasadką narzędziową HSK-63F gwarantuje nawet ciężką obróbkę płyty pokrytej gruba blachą i daje zadowalające wyniki.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.

Cięcie i obróbka płyt warstwowych według instrukcji listy cięcia i specjalnego programu. Automatyczny magazyn narzędzi na ruchomej głowicy może pomieścić 16 narzędzi i może zostać rozbudowany do 30 miejsc. Na maszynie komora na ostrze tarczy piły o średnicy Ø 500 mm. Specjalny magazyn oddzielony od drugiego magazynu narzędzi do frezowania. Możliwe użytkowanie maszyny w trybie wahadłowym (w wersjach 7.000 mm. i 9.000 mm.), maksymalizacja produkcji obróbki płyty warstwowej, wykonując wymianę części w „równoległym” i tym samym redukując do minimum przestoje / puste przebiegi maszyny w trakcie produkcji. Ten aspekt jest bardzo ważny dzięki niezależnemu zautomatyzowanemu pozycjonowaniu imadła blokującego profil obrabiany. W porównaniu ze standardowym automatycznym pozycjonowaniem za pomocą suwnicy to rozwiązanie jest znacznie lepsze.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC -  centrum do obróbki i cięcia profili z aluminium i PCV.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso CNC – centrum do obróbki i cięcia profili z aluminium i PCV.

Centrum obróbcze charakteryzuje się szczególnym rodzajem oferowanego zespołu tnącego na 90° z ostrzem tarczy piły Ø 450 mm. lub Ø 500 mm. do cięcia profili o dużych rozmiarach. PEGASO jest wyposażony w kolumnę, która nie tylko chroni operatora, ale także zapewnia maksymalną widoczność podczas produkcji i zmniejsza wpływ na środowisko akustyczne. Dostępna jest również wersja z kabiną o wysokiej estetyce.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.