Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum tnąco-wiercące MARLIN TFF – CNC

Innowacyjne centrum cięcia i wiercenia profili z aluminium osadzonych w kształtowych prowadnicach. MARLIN TFF – CNC do cięcia, wiercenia i gwintowania. Maksymalna elastyczność centrum obróbkowego do cięcia i wiercenie profili alu. Kompaktowy i bezpieczny mechanizm pozycjonowania automatycznego obrabianych profili alu. Możliwość dopasowania uchylnych kątowo głowic wielowrzecionowych do wykonywania otworów, pogłębiania i gwintowania. Pozycjonowanie głowic manualne. Przygotowanie otworu pod podłączenie wyciągu.

Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie profili z aluminium.

DANE TECHNICZNE
Maksymalna średnica ostrza tarczy piły Ø 550 mm.
Specjalistyczny silnik trójfazowy o mocy 3.0 Kw
Maksymalna szerokość obrabianego profilu alu: 160 mm.
Maksymalna wysokość ciętego profilu alu 210 mm.
Maksymalna prędkość posuwu podajnika profilu 23 mb/1 min.
Tolerancja ruchu podajnika +/-0,1 mm.
Tolerancja cięcia +/- 0,1 mm.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE CENTRUM OBRÓBKOWEGO DO PROFILI ALU:
Podajnik rolkowy załadunkowy elektronicznym pozycjonowaniem chwytaka.
Jednostka tnąca: głowica o mocy 3 kW z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 550 mm.
Urządzenie do wiercenia pod gwintowanie.
Odbornik pod rozładunek profilu – suport przenośnika rolkowego.
Panel sterowania PC Ekran dotykowy TFT 17″.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.