NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Narzędzia

Piła tarczowa do cięcia i rozkroju aluminium, alucobond, włókno-cement

Piły do aluminium – Piły dwugłowicowe – Ø 450 – Ø 500 – Ø 550 – Ø 600 – Ø 620 – Ø 850 +5° do cięcia kształtowników z aluminium i profili ze stopów aluminiowych. Piły nisko szumowe – obniżony poziom hałasu w procesie cięcia profili z alu. Dysk ostrza tarczy piły wyważany dynamicznie, co eliminuje wibracje w czasie cięcia profili alu. Specjalnie dobierany węglik spiekany ostrza przy odpowiednim profilu uzębienia tarczy piły trapezowo-płaski. Taki system produkcji narzędzi do obróbki aluminium gwarantuje dużą żywotność narzędzia oraz bardzo dobrą jakość cięcia profili.

Ostrza tarczy piły  Ø 500 -  Ø 620 mm
Ostrza tarczy piły Ø 500 – Ø 620 mm


Profesjonalne tarcze przeznaczone do cięcia aluminium – Tarcza do cięcia aluminium – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Piła jednogłowicowa do cięcia alu o średnicy Ø 550 mm. Piły do cięcia aluminium z automatycznym podajnikiem Ø 500 mm.
Piła tarczowa do aluminium – Duży wybór – Promocje.

Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych
Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych

Piły do aluminium – Piły dwugłowicowe – Ø 450 mm.- Ø 500 mm.- Ø 550 mm.- Ø 600 mm.- Ø 620 mm.- Ø 850 mm.

TARCZE PIŁ HW DO CIĘCIA ALUMINIUM:

  • Zęby potrójne FZ / TR (TCG)
  • Do aluminium, PCV i metali nieżelaznych.
    Do cięcia profili i profili aluminiowych o grubości ŚCIANKI 2-5 mm.
  • Do pił stołowych TARCZOWYCH.
  • Charakterystyka pracy: Brak hałasu i mniej wibracji dzięki aplikacji specjalnej żywicy syntetycznej do wypełnienia szczelin w celu zwiększenia stabilności i zmniejszenia drgań.
  • Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia cięcia.
  • Dłuższa żywotność ostrzy tarczy piły.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań

1 – Ostrza tarczy piły cięte laserem. Otwory i wpusty szlifowane, aby zapewnić maksymalną precyzję (h7).
2 – Cichy i mniej wibracji dzięki specjalnej syntetycznej żywicy wypełnionej cichymi szczelinami, które zostały wycięte z wyraźną geometrią. Zwiększona stabilność, a wibracje zmniejszone dzięki eliminacji drgań.
3 – Napinanie i wyważanie tarczy piły uzyskiwane dzięki pracy precyzyjnych automatów, co gwarantuje maksymalną wydajność, idealną płaskość ostrza tarczy piły, wydłużoną żywotność piły i wyjątkowe wyniki wykończenia narzędzia.
4 – Końcówki z węglików spiekanych. Oryginalne mikro ziarniste węgliki Ceratizit są trwalsze i mają ostrą krawędź. Do 30% dłuższa żywotność.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.