Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

Ploter do rozkroju i frezowania płyt z tworzyw sztucznych FOX 22 S

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Ploter frezujący CNC z głowicą do frezowania oraz głowica do cięcia 215 mm. Uniwersalny ploter CNC do cięcia, rozkroju, frezowania krzywoliniowego i wiercenia. Frezarki CNC do obróbki tworzyw: Szeroka gama maszyn o różnej konfiguracji. Doskonały ploter z dużymi możliwościami technologicznej obróbki materiałów kompozytowych. Frezowanie płyt warstwowych. Rozkrój płyty wiórowej, płyty ze sklejki, płyty warstwowej typu sandwich – profesjonalne obrabiarki CNC – Frezowanie płyt warstwowych z różnych materiałów. 3 osiowy ploter CNC rozkrój płyt kompozytowych dużych prędkościach przesuwu z głowicą do frezowania i rozkroju. Dwie głowice obrabiarki CNC Fox 16: głowica frezująca i głowica piły do rozkroju w przedziale kątowym 0° – 90°.

Ploter frezujący do cięcia przedział kątowy 0° - 90°
FOX 16 NC1432 WS Ploter frezujący do cięcia przedział kątowy 0° – 90°

FOX 16 Idealny plotery frezujący do rokroju tarczą piły różnych paneli z płyt: Usługi / Wycinanie kształtów (CNC). Rozkrój płyt meblowych i alucobond – usługi frezowanie i rozkrój płyt piłą. Nowość: Możliwość zainstalowania na gamie maszyn FOX 13 S, FOX 16 S i FOX 22 S nowych rozwiązań technicznych:
Podwójnie elektrowrzeciono o mocy 13,2 KW (HSK lub ISO 30). Innowacyjny dodatkowy obrotowy zmieniacz narzędzi na 12 pozycji – magazyn automatycznej wymiany narzędzi większy rozstaw między osiami elektrowrzeciona nawet do 500 mm. o wiele większe zabezpieczenia dla 2 elektrowrzeciono i 2 zmieniaczy narzędzi obrotowych.

Głowice do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 270 mm
Głowice do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 270 mm

Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC centrum obróbkowe 5 osi rozkrój płyt – Centrum Obróbcze CNC | Produkcja mebli twardych – 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC – Maszyny do obróbki plexi – bróbka Plexi Na Wymiar – Precyzyjna obróbka plexi i tworzyw sztucznych – Obróbka PMMA plexi, plexiglass – Plotery frezujące do plexi styropianu – Tworzywa Sztuczne, Frezowanie – Obróbka Frezarka CNC do plexi – Frezarka CNC do Plexi – Cięcie Frezowanie – Pleksi na wymiar cięcie plexi, PCV, MDF, dibond – Frezarka cnc wycinanie tworzyw sztucznych – Głowice do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm. – 270 mm. w zależności od materiałów.

Elektrowrzeciono frezarki Fox 16 moc 13,2 kW - ISO 30 Specjalny moduł frezujący
FOX S 16_4 NC 1432 WS elektrowrzeciono frezarki Fox 16 moc 13,2 kW – ISO 30 Specjalny moduł frezujący

FOX 16 POZIOME CENTRUM OBRÓBCZE DO OBRÓBKI ALUMINIUM ORAZ KOMPOZYTÓW.
PREZENTOWANY PLOTER CNC JEST WYPOSAŻONY W:

 • Blat roboczy: Sandwich bakelitowy z wewnętrzna poduszką na podciśnienie, która utrzymuje podciśnienia nawet podczas awarii – co zabezpiecza maszynę oraz obrabiany materiał.
 • Szt 3 odbojnik bocznego profilowania ustawień obrabianej płyty na blacie roboczym maszyny.
 • Aż 4 obszary podciśnienia ( 4 wydzielone obszary podciśnienia na blacie maszyny).
 • Bardzo potrzebne i nieodzowne smarowanie półautomatyczne maszyny.
 • Obszar roboczy 3.200 mm. x 1.600 mm
 • Max grubość obrabianego materiału aż 200 mm.
 • Prędkość robocza wektorowa 55 mb / 1 min. System frezowania 3D zdolny do szybkiego poruszania głowicą w osiach X,Y,Z.
 • Sterowanie maszyną z urządzenia przenośnego w ręku.
 • Sterowanie numeryczne praca maszyny z ruchomej konsoli wyposażonej w monitor kolorowy oraz komputer PC.
 • Pompa próżniowa 250 m sześciennych / 1h
 • Elektrowrzeciono frezarki o mocy 13,2 kW – ISO 30. Specjalny moduł frezujący pod rosnące wymagania produkcyjne. Solidna budowa głowicy, która gwarantuje precyzję frezowanie przy wysokich prędkościach obróbki. Zawsze odpowiednia głębokość frezowania. Moduł wspomogant działaniem układu odsysania odpadu powstałego w czasie frezowania lub rozkroju / cięcia tarczą piły.
 • AUTOMATYCZNA WYMIANA NARZĘDZI W MAGAZYNKU NA 10 MIEJSC – LISTWA – ŚREDNICA NARZĘDZIA 200 mm średnicy.
 • Nadmuch powietrzny: Szt. 2 dysze do chłodzenia powierchni materiału i narzędzia.
 • PREZETING DLA KONTROLI REALNEGO WYMIARU DŁUGOŚCI NARZĘDZIA
 • Głowica tarczy piły 0-90 stopni (przedział kątowy 0° – 90°): 2.5 kw mocy: średnica tarczy piły jest dobierany w ścisłym odniesieniu do rodzaju obrabianego materiału na maszynie.
 • TELESERWICE FABRYCZNY POPRZEZ WI-FI
 • Oprogramowanie z licencją użytkowania: Sofware Cad – Cam ASPAN SE
 • Instalacja i szkolenie użytkowania maszyny w sumie 4 dni.
 • Gwarancja 12 m-cy
Dwie głowice plotera: frezatora i piły do rozkroju przedział kątowy 0° - 90°
Dwie głowice plotera: frezatora i piły do rozkroju przedział kątowy 0° – 90°

Centrum Obróbcze do nestingu, CNC do rozkroju i obróbki płyt warstwowych pod produkcję zabudowy do samochodów ciężarowych i dostawczych. Centrum frezujące CNC – Przemysłowe centrum obróbcze – Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC – Wszechstronny System CNC do Produkcji Mebli

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.