Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum Obróbcze CNC – Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC – Alfatec V 300

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt Alfatec V 300 CNC
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt Alfatec V 300 CNC

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt – Alfatec V 300 – Innowacyjne centrum obróbkowe CNC do nestingu płyt. Kompletna obróbka CNC z zastosowaniem agregatu frezarskiego i wiertarski w standardzie.

Plotery frezujące CNC – Przemysłowe centra obróbcze – Wszechstronny System CNC Frezowanie plexi maszynami CNC: Centrum Obróbcze CNC 3 osiowe do płyt kompozytowych.
Kompletny ploter frezujący to innowacyjne frezarki CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt z alucobondu. Kompaktowe 3 osiowe centrum obróbcze przeznaczone do obróbki powierzchniowej poprzez frezowanie i rozkrój tarczą piły.

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt - Alfatec V 300
Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt – Alfatec V 300

CNC do płyt meblowych: Sterowane numerycznie centrum do rozkroju i obróbki płyt meblowych, Cnc Do Płyt – Pionowa Frezarka CNC 3 osiowa do drewna i drewnopochodnych. Dedykowane oprogramowanie CAD/CAM, które idealnie automatyzuje produkcję paneli.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.