Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum obróbkowe CNC 5 osiowe FOX 22+ piła do rozkroju płyt warstwowych Cosmec Technology

FOXS 13_4 CNC Frezowanie płyt warstwowych Alucobond
Frezarka CNC 5-osi FOXS 22_4 CNC Frezowanie płyt warstwowych Alucobond – kompozyty-tworzywa sztuczne

Centrum obróbcze CNC do rozkroju i frezowania płyt kompozytowych FOX 22 COSMEC. Na wyposażeniu głowica tarczy piły o średnicy Ø 215 mm. Głowica frezująca o mocy 13 kW. Nowość: Możliwość zainstalowania na maszynie FOX 22 S nowych rozwiązań: Podwójnie elektrowrzeciono o mocy 13,2 KW (HSK lub ISO 30).

Fox – 3 osiowa frezarka CNC do rozkroju i frezowania płyt Cosmec Technology

Centrum obróbkowe CNC 5 osiowe Fox posiada na wyposażeniu innowacyjny obrotowy zmieniacz automatyczny narzędzi. Karuzelowy wymieniacz narzędzi na 12 pozycji – magazyn automatycznej wymiany narzędzi, który jest zamocowany na bramie nośne maszyny. Znacznie większy rozstaw między osiami elektrowrzeciona nawet do 500 mm w osi Y. O wiele większe zabezpieczenia dla 2 elektrowrzeciono i 2 zmieniaczy narzędzi obrotowych. Jak poniżej na rysunku.

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Idealna maszyna pod usługi CNC cięcia i frezowania materiałów kompozytowych. Ploter do frezowania, cięcia i rozkroju CNC – profesjonalne centrum obróbkowe z głowicą kątową do cięcia tarczą piły. Frezarki CNC typu Fox 22 do nestingu płyt dla producentów prefabrykatów. Możliwe jest wielofunkcyjne cięcie automatyczne. Solidny ploter, którego modularny system opcji wyposażenia dodatkowego pozwala na dużą różnorodność użytkowania. Maszyna frezująca zamienia się w ploter do rozkroju materiałów. 5 osiowe centrum obróbcze Fox 22 zapewnia automatyczny rozkrój PCV, skóry, tkanin, kevlaru, włókna szklanego i innych materiałów. Specjalizacja w branży: tekstylnej, tapicerskiej, kompozytowej, lotniczej, morskiej. Maszyna zapewnia frezowanie, cięcie i rozkrój odpornych na zużycie paneli warstwowych HPL do budowy samonośnych systemów meblowych.

Centrum obróbkowe CNC 5 osiowe FOX 22+ piła do rozkroju płyt warstwowych Cosmec Technology

Idealane frezowanie kompozytów pokryte blachą z aluminium na centrum obróbczym CNC. Frezowanie 5 osiowe profili z aluminium. Frezarka CNC posiada stały blat stołu z otwartym mostem nośnym CNC – ekstremalna precyzja i niezawodność działania podczas obróbki. To centrum obróbcze, zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze. To, centrum obróbkowe stanowi idealne rozwiązanie dla zakładów rzemieślniczych i małych firm, które chcą poprawić jakość wyrobów oraz obniżyć znacząco koszty produkcji. Ta linia maszyn, wyposażona jest w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny dostępny jest w wersji 3 lub 5-osiowej w zależności od potrzeb i wymogów użytkownika.

Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13
Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13

Rozkrój płyty wiórowej na profesjonalnej obrabiarce CNC. Centrum Obróbcze CNC do produkcji mebli twardych – 5-osiowa obróbka elementów w technologii CNC do obróbki plexi. Precyzyjna obróbka płyt kompozytowych z tworzyw sztucznych – PMMA plexiglass, cięcie styropianu. Frezowanie; obróbka płyt z PCV, MDF, dibondu, alucobondu – Frezarka cnc do wycinania kształtów w płytach z tworzyw sztucznych. Dzięki głowicy z tarczą piły nawet do Ø 270 mm. jest możliwy rozkrój paneli ze sklejki lub drewna do wykładania ścian wewnętrznych kontenerów aut dostawczych. Tylko w wersji o prześwicie 250 mm.

Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology _ Prześwit Z 250 mm

Frezarki CNC 5 -osiowe pod obróbkę klejonych płyt przekładkowych typu sandwicz do produkcji chłodni oraz izotermy samochodowych. FOX 22S CNC 5 osiowe do drewna, kompozytów, płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium do zabudowy aut. Centrum obróbcze CNC idealne dla producentów nadwozi – zabudowa kontener / furgon stosujących płytę zespoloną. Maszyna pod zabudowy samochodów ciężarowych – Producent Przyczep i Zabudowa kontenerowe Zabudowy chłodnicze. Maszynowa obróbka klejonych płyt przekładkowych typu sandwicz, izolowanych sztywną pianką poliuretanową(PUR) lub polistyrenem (XPS).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.