Piła pionowa z frezowaniem wzdłużnym 90°, 135°.

Głowica - Frezowanie płyt warstwowych Alucobond®
Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® Głowica tarczy piły z frezem kształtowym płaskim do frezowania rowków 90° na płycie kompozytowej.

Płyta elewacyjna typu Alucobond® wymaga frezowania, wycinania czyli cięcia i rozkroju w poziomej osi wzdłużnej X, oraz w pionowej osi wzdłużnej Y. Zanim jednak operator maszyny do obróbki Alucobond przystąpi do formatowania płyty elewacyjnej z aluminium, musi wykonać rowki pod późniejsze zaginanie płyt w kasetony. Do tej operacji służy frez dolny płaski kształtowy. Średnica Ø 110 mm., Ø 125 mm., frezu kształtowego osadzone w głowicy z możliwością precyzyjnej regulacji głębokości frezowania. Przedział kątowy frezów kształtowych 90°, 135°, lub na „U”.

Frezowanie kształtowe płyty elewacyjnej z aluminium i wkładem kompozytowym pod kątem 90°
Frezowanie kształtowe płyty elewacyjnej z aluminium i wkładem kompozytowym pod kątem 90°

Profesjonalne piły panelowe do rozkroju płyt w pionie i w poziomie włoskiej fabryki G.M.C. Przeznaczenie robocze pilarko – frezarki G.M.C. – Obróbka: Aluminiowe płyty, panele kompozytowe elewacyjne Albond. Frezowanie kształtowe / Techniki frezowania płyty kompozytowej celem uzyskania precyzyjnie wykonanego rowka pod zaginanie pod kątem 90°. Aluminiowe płyty kompozytowe obrabia się na pilarko frezarkach pionowych z głowicą wyposażoną w frez płaski kształtowy oraz ostrze tarczy piły do formatowania płyt.

Piła pionowa z frezem
Pionowa piła G.M.C. do rozkroju i frezowania płyty elewacyjnej. Formatyzerka – Piła panelowa pionowa z rowkowanym blatem do cięcia giętkich płyt poliwęglanu. Obrót głowicy w przedziale kątowym 0° – 90°
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.