Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Frez płaski kształtowy do rowkowania płyt kompozytowych Alucobond®

Frez płaski kształtowy kątem 90° i 135° oraz w kształcie "U"
Frez płaski kształtowy do rowkowania w płycie elewacyjnej. Bruzda pod kątem 90° i 135° oraz w kształcie „U”.

Frez płaski kształtowy do frezowania płyty Alucobond – Sklep z narzędziami – narzędzia do obróbki płyt elewacyjnych. Płaskie frezy bruzdujące do ALUCOBONDU, DIBONDU, TUBONDU. Płyty elewacyjne typu ALUCOBOND® obrabiany w trybie „frezuj i zaginaj”, pozwala uzyskać różne kształty i wymiary. Obróbka maszynowa płyt kompozytowych z aluminium „frezuj i zegnij” stosowana do obróbki płyt typu ALUCOBOND oraz innych kompozytów Dibond, Tubond, pod kątem 90° i 135° oraz w kształcie „U”, o średnicy wrzeciona frezu płaskiego Ø 20 mm. Elastyczność w tworzeniu nowych kształtów kasetonów możemy uzyskać dzięki frezowaniu wzdłużnemu na pilarko – frezarce. Frezy do Alucobond® – Frez do Alucobond D-18mm, A-90° – Frez do Alucobond D-18mm, 3 mm. A-135°, Frezy do wgłębień półokrągłych.

Frezowanie rowków w płytach elewacyjnych Alucobond 90°, 135°

Rowek w kształcie „V” osiągamy poprzez operację frezowania wzdłużnego na odwrotnej stronie płyty elewacyjnej ALUCOBONDU®. Cienka warstwa aluminium powinna pozostać nietknięta na spodzie rowka. Poddany obróbce materiał może być ręcznie zagięty pod dowolnym kątem. Zewnętrzny promień zależy od szerokości rowka oraz głębokości nacięcia. Sam proces rowkowania odbywał się na: pilarko – frezarka pionowa, na ploterze CNC, centrum obróbkowym lub frezarce ręcznej. Metoda „frezowanie i zaginanie” może być stosowana zarówno do płyt kompozytowych typu ALUCOBOND jak i do innych materiałów pokrytych warstwą aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.