NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Narzędzia

Frez płaski kształtowy do rowkowania płyt kompozytowych Alucobond®

Frez płaski kształtowy kątem 90° i 135° oraz w kształcie "U"
Frez płaski kształtowy do rowkowania w płycie elewacyjnej. Bruzda pod kątem 90° i 135° oraz w kształcie „U”.

Frez płaski kształtowy do frezowania płyty Alucobond – Sklep z narzędziami – narzędzia do obróbki płyt elewacyjnych. Płaskie frezy bruzdujące do ALUCOBONDU, DIBONDU, TUBONDU. Płyty elewacyjne typu ALUCOBOND® obrabiany w trybie „frezuj i zaginaj”, pozwala uzyskać różne kształty i wymiary. Obróbka maszynowa płyt kompozytowych z aluminium „frezuj i zegnij” stosowana do obróbki płyt typu ALUCOBOND oraz innych kompozytów Dibond, Tubond, pod kątem 90° i 135° oraz w kształcie „U”, o średnicy wrzeciona frezu płaskiego Ø 20 mm. Elastyczność w tworzeniu nowych kształtów kasetonów możemy uzyskać dzięki frezowaniu wzdłużnemu na pilarko – frezarce.
Rowek w kształcie „V” osiągamy poprzez operację frezowania wzdłużnego na odwrotnej stronie płyty elewacyjnej ALUCOBONDU®. Cienka warstwa aluminium powinna pozostać nietknięta na spodzie rowka. Poddany obróbce materiał może być ręcznie zagięty pod dowolnym kątem. Zewnętrzny promień zależy od szerokości rowka oraz głębokości nacięcia. Sam proces rowkowania odbywał się na: pilarko – frezarka pionowa, na ploterze CNC, centrum obróbkowym lub frezarce ręcznej. Metoda „frezowanie i zaginanie” może być stosowana zarówno do płyt kompozytowych typu ALUCOBOND jak i do innych materiałów pokrytych warstwą aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.