NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Formatowanie, cięcie i frezowanie, Alucobond, Dibond, Reynobond.

Pionowe piły panelowe do rozkroju płyt – Piła panelowa automat – piła stojąca do cięcia płyt Program M 10 GMC

Panelówki - Piły do rozkroju - Program M-10 GMC - Pilarka pionowa do rozkroju płyt
Panelówka pionowa – Piły do rozkroju – Program M-10 GMC – Pilarka pionowa do rozkroju płyt

Maszynowa obróbka płyty warstwowej z rdzeniem PUR/PIR, PWS, PWW – Profesjonalna obróbka płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym. Rozkrój, cięcie i wiercenie płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym PIR – Cięcie i wiercenie płyty warstwowej dla ścian zewnętrznych Ruukki. Obróbka Płyty warstwowej PIR – Płyta poliuretanowej PIR.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej w głowicy cięcia.

Program M 10 włoskiej fabryki maszyn GMC – Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z programowaniem cięcia płyty ściennej- rozkrój maszynowy płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym o dużym przekroju cięcia. Piły do rozkroju płyt – Piły pionowa z ruchomym blatem – Profesjonalna Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt włókno cement, HPL – Obróbka płyt trespa® MeteON® – Piły do rozkroju – Panelówki pionowe o dużej średnicy tarczy pił do cięcia płyt – Możliwy jest też rozkrój i cięcie płyt meblowych, blatów kuchennych.

Podpórki - dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi cietej płyty
Podpórki – dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi ciętej płyty na pile pionowej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.