NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Alucobond dibond reynobord

BOARD Frezowanie w 3 osiach. Rozkrój płyt warstwowych / aluminium

Ploter CNC do obróbki aluminium 3, 4 osie Board CNC Italmac. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt kompozytowych – Centrum obróbcze sterowane numerycznie 3 osiach. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 Osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące. Wszechstronne centrum obróbcze CNC do metalu, CNC do rozkroju i frezowania aluminium i profili aluminiowych.

Program do optymalizacji rozkroju płyt z kompozytów. Profesjonalne Maszyny do obróbki aluminium. Centra Tnące i Obróbcze – Maszyny Nowe – Maszyny Do Obróbki i Rozkroju Aluminium. Ploter frezujący Board CNC – do aluminium – Frezarka cnc z głowica do cięcia i rozkroju płyt z aluminium, płyt kompozytowych oraz płyt warstwowych.

Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium
Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium – tarcza piły Ø 350

Ploter frezujący do obróbki aluminium z tarczą piły do rozkroju płyt kompozytowych. Średnica ostrza tarczy piły do cięcia płyt kompozytowych Ø 250 – Ø 350 mm. Board CNC – Ploter do obróbki aluminium i kompozytów z głowicą tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt z aluminium.

Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 - Ø 350 mm. Board CNC
Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 – Ø 350 mm. Board CNC Italmac

Frezarka pozioma do obróbki aluminium z możliwością rozkroju płyt tarczą piły. Ploter do Aluminium – Ploter frezujący CNC BOARD do frezowania, rozkroju, wiercenia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.