Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarko – kopiarka PAN 40 Rinaldi do frezowania w profilach Alu / PCV

Frezarko - kopiarka PAN 40
Frezarko kopiarka PAN 40 do frezowania kształtów z szablonu systemowego w profilach okienno -drzwiowych z aluminium i PCV

Frezarko kopiarka jednogłowicowa z posuwem ręcznym. Frezarko – kopiarka wyposażona w automatyczny system opadania głowicy roboczej, ze specjalnym urządzeniem do szybkiego przejścia i właściwym skokiem. Możliwość obróbki stali nawet do 3 mm ze standardowym wyposażaniem; w wersji „40I” ze specjalnym wyposażeniem również stal nierdzewna do 2 mm. Prędkość obrotowa wrzeciona regulowana w wersji „40I” z elektronicznym wariatorem w celu poprawy jakości pracy i wydłużenia żywotności narzędzia. Możliwość wykonywania operacji obróbki aluminium bez obracania elementu na stole. Odporny na zarysowania blat roboczy frezarko – kopiarki. Sonda wodzika z pneumatycznym sterowaniem na rękojeści.

Dane techniczne:

Trójfazowe zasilanie 380 / 400-50 / 60 Volt-Hz
Trójfazowa moc silnika (wersja 40) 0,35 / 0,55 kW
2 Prędkość wrzeciona (wersja 40) 3500/12000 obr / min
Trójfazowa moc silnika (wersja 40I) 1,1 kW
Regulowana prędkość obrotowa wrzeciona (wersja 40I) 1000 … 12000 obr / min
Skok osi X – Y – Z: 400-150-200 mm.
Pojemność zacisku (bxh) 200×240 mm.
Maksymalna średnica frezu 12 mm.
Średnica końcówki sondy 5-8-10 mm.
Moc silnika trójfazowego Kw 1.1
Waga: 350 kg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.