Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka CNC do Drewna. Centrum Obróbcze CNC do mebli – schodów – okien i drzwi

Centrum Obróbcze CNC do mebli - schodów - okien i drzwi z drewna
Centrum Obróbcze CNC do mebli – schodów – okien i drzwi z drewna

Ekstremalna elastyczność w łączeniu jednostek operacyjnych. Stół stały z otwartym mostem maszyny CNC. Maksymalna elastyczność. Nowe centrum obróbkowe do produkcji okna i drzwi z drewna SMART 30 XL -nowa wersja 1600 mm. w osi Y stanowi idealne rozwiązanie dla zakładów rzemieślników oraz do zakładów dużego przemysłu. Nowe centrum obróbkowe CNC daje zdecydowanie większe możliwości obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium i kompozytów nowej generacji. Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami mocowania na podciśnienie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne frezarki i różnorodność konfiguracji głowic roboczych, zapewniają najwyższą jakość wykończenia obrabianych elementów oraz wymaganą na każdym etapie obróbki dokładność. SMART 30 XL jest dostępny w wersji 3, 4 lub 5-osiowej – Konfiguracja 5 osi. System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek. Głowica pozioma z 2 wyjściami na agregaty obróbcze.

Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym
Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym Smart 40 sterowanie w 5 osiach.

Obszar roboczy SMART 30 XL: X od 3100 do 6100 mm. Y 1600 mm., Z 120 mm. Moc elektrowrzeciona: 11/12 KW. Elektrowrzeciono: ISO 30. Sterowanie i napędy: OSAI
Obszar roboczy SMART 30 XL – 5 AXIS X od 3100 do 6100 mm. Y 1600 mm. Z 200 mm. Moc elektrowrzeciona: 11/13 KW. Elektrowrzeciono HSK F 63. Sterowanie i napędy OSAI. Wielofunkcyjne obrabiarka SMART jest konfigurowana w oparciu o konkretne potrzeby produkcyjne użytkownika.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.