Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia aluminium ostrza tarczy piły Ø 850 mm. Manta 850E

Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E
Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E

Cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem. Przecinarki Tarczowe do cięcia aluminium o dużych przekrojach. Maszynowa Obróbka kształtowników z aluminium. Elektroniczna głowica obracająca się do wewnątrz/na zewnątrz od 20° w prawo do 20° w lewo poprzez silnik bezszczotkowy sinusoidalny – Brushless.

Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych
Manta-850 E Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych

Maszyna do cięcia profili aluminiowych – Automatyczne maszyny do cięcia – Maszyna do rozkroju kształtowników o dużych gabarytach. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Moc silnika trójfazowego 7,5 Kw. Hydropneumatyczne unoszenia wózka ostrza tarczy piły. Wysuw ostrza tarczy piły na prowadnicach z łożyskami kulkowymi.

Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.
Manta-850E Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.

Maszyna do cięcia profili aluminiowych – Automatyczne maszyny do cięcia – Maszyna do rozkroju kształtowników o dużych gabarytach. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski pionowe z urządzeniem niskociśnieniowym. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski poziome z urządzeniem niskociśnieniowym.

Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych
MANTA-850 – Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych

Na wyposażeniu piły: Automatyczne zamykanie i otwieranie ochrony obszaru cięcia profilu.
Smarowanie narzędzi olejem mikromgiełkowym. Dysza mgielnica.
Gotowy do załadunku/rozładunku połączenia przenośnika rolkowego
Gotowe do podłączenia odciągu odsysającego wióry alu Ø120mm. Ruchoma konsola systemowa z przemysłowym PLC z ekranem dotykowym 8″. Połączenie USB. Wymiary gabarytowe: 220x210x250 cm
Waga: 1500 kg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.